2737
2739
عنوان

بنظرتون بچه خوب شانس یا تربیت

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رسول اکرم(ص) در روایتی فرمودند: «کل مولود یولد علی الفطرة فابواه یهودانه او ینصرانه او یمجسانه؛ هر م ...

آفرین !! همه بچه ها پاک هستن و فطرت الهی دارن 

حالا باز یه عده میگن لحظه نطفه اگر پاتو اونجوری میکردی یا فلان شب این کارو میکردی بچه اینجوری میشد 

این خرافات واقعا دیگه آزار دهنده شده کسی هم نیست بهشون بفهمونه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
باوضو باشی غسل گردنت نباشه دوشنبه وسه شنبه وپنج شنبه وجمعه هم بچه های خوبی ب دنیا میان

یعنی الان اونایی که چهارشنبه یا یکشنبه به دنیا بیان بچه های بدی میشن ؟؟ چه طوری این خرافات رو ترویج میدید ؟ واقعا خودتون خندتون نمیگیره !

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

یکسری آداب اسلامی برای زفاف و همچنین تشکیل نطفه هست، اونو بخونن و سرچ کنن خوبه. همینطور کتاب ریحانه بهداشتی .... این آداب رعایت شن به نفعمون هست

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
زمانش کی باشه؟ 

https://www.google.com/search?q=آداب اسلامی باردار شدن&oq=آداب اسلامی &aqs=chrome.3.69i57j0l3.6231j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
یکسری آداب اسلامی برای زفاف و همچنین تشکیل نطفه هست، اونو بخونن و سرچ کنن خوبه. همینطور کتاب ریحانه ...

از ما که گذشت اخری دو ماه پیش زایمان کردم 😁ولی کاش میدونستم من نهایت در حد صلوات و رعایت کردن روزهای قمر در عقرب بود