2733
2734
نه منظورم کاش هرکس از هرشهری خانمایی که تو کاره خیرن شماره هاشونا میذاشتن 🤣🤣🤣🤣نه شماره دختر پسرا ...

من راه دور میخوام😂

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ عزیزم عمرت با عزت باشه🙏 انشالله که یه آدم خیلی خوب سر راهت قرار بگیره و همه چیز اوکی شه ازدواج ...

فدات بشم انشالله کسی برات پیدا بشه که لیاقتت رو داشته باشه  مهم تر از همه با اخلاق و با شعور باشه

مرسی عزیزم ممنونتم

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
فدات بشم انشالله کسی برات پیدا بشه که لیاقتت رو داشته باشه  مهم تر از همه با اخلاق و با شعور با ...

خدا نکنه قربونت شم عزیزم😘😘😘 به به چه دعای عالی ای کردی مرسی ممنون عزیز دلم🙏❤🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
2728
2738
خدا انشالله کمکت کنه ولی خوب اینطوری هم که نمی شه زندگی کرد یا بی اینکه صداش و دربیاری کارات و بکن و ...

ممنونم از دعاى خيرت عزيزم مشكل من اينه الان مثلا در كمال ارامش بهش بگم ازت ناراحتم دعوا راه ميندازه حاشا ميكنه بقران قسم ديگه بريدم خسته ام ازش😔😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
عزیزم ببین ما رو خدا خلق نکرده ک تا کم اوردیم بریم خودمونو خلاص کنبم و بکشیم اگه قراررود ک اینطوری ب ...

عزيزم من ده سال از زندگيمو صبورى كردم سوختمو ساختم دم نزدم نميدونم چيشد ك الان ديگه واقعا راه چاره اى نميبينم ب بن بست خوردم دلخوشى ندارم تو زندگيم پشتوانه ندارم همدرد ندارم همدم ندارم خستم از زنده بودن از نفس كشيدن از صبح تا شب فقط خاطرات شيرين مجرديمو بچگيمو مرور ميكنم كاش هيچ وقت بزرگ نميشدم ك بدبخت شم😔😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین عزیزم 80صفحه شد!بنظرم یه یالا به ته عنوانت اضافه کن  تا ماهم یه شیرینی بخوریم🤗

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
الان که این همه دفتر واسطه ازدواج زیاد شده...بسپار به واسطه ازدواج

واقعا؟😯😯😯😯

چ کارا میکنن

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706