2737
2734
جدیا کاش راوی همون معرف هر شهر داشت شماره هاشونا میذاشتین مام طایفمون زن میخوان😂🤣🤣😂🤣🤣🤣

چی؟؟؟

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اى كاااااش من جات بودم مجرد بودم اى كااااش 😔😭

عزیزم ببین ما رو خدا خلق نکرده ک تا کم اوردیم بریم خودمونو خلاص کنبم و بکشیم اگه قراررود ک اینطوری باشه ک خدا مارو ادم خلق نمیکرد همون میشدیم مرغ و خروس ک اخر سر سرمونو میبریدن و زندگبمون تموم میشد.هدف خدا از خلقت ما ک ابن نبوده ک!ما آدمیم و قدرت تفکر داریم باید ازش استفاده کنیم نه اینکه بذاریمش آکبند بمونه عین همون مرغ و خروسایی ک هیچ عقلی ندارن و تکلیفشونم تو این دنیا مشخصه.

ما انسانیم و هیچ انسانی هم بدون مشکلات نیس.خدا مشکلاتو سرراه ما میذاره ک با نعمت تفکر و عقلی ک بهمون داده بتونیم مشکلاتمونو حل کنبم خودکشی برای انسانی ک خدا اشرف مخلوقات خلقش کرده خیلی بد و مضحکه.ما انسانها میتونیم صبور باشیم میتونبم فکر کنیم تصمیم بگیریم خوب و بدو تشخیص بدبم مبتونیم مشورت بگیریم میتونیم خیییییییلی کارا کنیم ک مشکلاتمونو حل کنیم پس چرا خودکشی؟!

من خودم ب شخصه مبگم تو مشکلاتم بودک بزرگ شدم با شکستهایی ک تو زندگبم خوردم به کسی هم ازمسکلاتم چیزز نمبگفتم درسته یسری ادما منو  زمین میزدن اما من قوی ترازقبل بلنددمیشدم چون شایدباورت نشه اما یسری ازادما واقعاراز شکست ادم خوشحال میشن.

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2728
نه گلم ته صف لطفا😂

ای استارتر من نفر دوم بودم حالا برم ته صف چقدر اسم تو اوردم گفتم بعد از استاتر من حالا برم ته صف🙄😒😒

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
ای استارتر من نفر دوم بودم حالا برم ته صف چقدر اسم تو اوردم گفتم بعد از استاتر من حالا برم ته صف🙄😒 ...

صفم باشه باید به ترتیب سن باشه  

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
2738
ممنونم عزيزدلم مشكلم اينه ك همسرم مشكل روانى داره و حرف طلاق بزنم واقعا دست ب قتلم ميزنه اينقدرم موا ...

خدا انشالله کمکت کنه ولی خوب اینطوری هم که نمی شه زندگی کرد یا بی اینکه صداش و دربیاری کارات و بکن و بعد ازش جدا شو یا اینکه اگه دوستش داری کمکش کنه خودش و اصلاح کنه بهش بگو که از چه چیزهایی ناراحتی و بهش قول بده به کسی چیزی نمی گی و ازش بخواه پیش یه مشاور برید تا هر دو مشکلات رفتاری تون و تغییر بدید تا رابطه خوبی برای خودتون بسازید تا در اون هر دو لذت ببرید 

ولی جز مرگ واقعا همه چیز علاج داره امیدوارم خدا کمکت کنه تا موفق باشی و خوش و خوشبخت زندگی کنی 🙌

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
صفم باشه باید به ترتیب سن باشه    

24 جوون تر از همه تون😂

برو ته صف خیرشو ببینی😂😂😂😂

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
شماره که مهم نیست مهم اخلاق و شعور دو طرف بعدش پول

نه منظورم کاش هرکس از هرشهری خانمایی که تو کاره خیرن شماره هاشونا میذاشتن 🤣🤣🤣🤣نه شماره دختر پسرا... نمیدونم منظورم درست بیان شد مثلا تو اصفهان به اینا میگن راوی

نه منظورم کاش هرکس از هرشهری خانمایی که تو کاره خیرن شماره هاشونا میذاشتن 🤣🤣🤣🤣نه شماره دختر پسرا ...

آهان بله خوب بود

منم میرم ته صف با 27 سال سن        

خخخ عزیزم عمرت با عزت باشه🙏 انشالله که یه آدم خیلی خوب سر راهت قرار بگیره و همه چیز اوکی شه ازدواج کنی🙏❤ هیچوقت نا امید نباش از چیزایی که میخوای🌸

2706