2737
2734

زیارت عاشورا بخونم ب نیتتون

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برات صلوات میفرستم عزیزم

خوندم برات عزیز

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🌼🌼🌼🙏🙏🙏التماس دعا 🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🙏🙏🙏ان شاالله حاجت رواشی🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
انشالله مراد دلتو بگیری بحق این وقت اذان و هر چیزی که به صلاحته

خوندم عزیزم برات ممنون برای دعای زیباتون گلم

ان شالله به خواسته دلت برسی منم آیت الکرسی برات میخونم 

مرسییی عزیزدلم خوندم برات گلم

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل ...

مرسی عزیزدلم خوندم برات گلم

مممونم‌عزیزم💖

قربونت برم 💕

برای منم میخونی امروز از بس گریه کردم چشام شده اندازه توپ دعا کن تا عید ازدواج کنم موانع مشکلاتمون ...

چشمممم عزیزدلم ان شاء الله مشکلت حل شه خوندم گلم

2706