2733
2734
عنوان

مراسم دهه نوزاد تازه متولد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 55 پست
فامیلاش بیشتر انتظار دارن به من باشه اصلا نمیخام کسی بیاد تو اون درد فکر کن این همه شلوغی

بیخیال انتظار بقیه تو این گرونی

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
فامیلای شوهرتو بگو بیان خونه مادرشوهرت فامیلهای خودتم خونه مادرت به صرف میوه و شیرینی

😭😭😭😭ای کاش به این راحتی بووود

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیلاش بیشتر انتظار دارن به من باشه اصلا نمیخام کسی بیاد تو اون درد فکر کن این همه شلوغی

خب منم میگمبه هیشکی نگو بیان😂😂😂خودت اصرار داری بگی بیان 

انتطار دارن و این حرفا

انتطار داشته باشن اهمیت نده

خودت و بچتو دریاب و تقویت کن

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
پس به انتظار اطرافیان همیشه زندگی کن😊😊😊 انتظار دیگران رو خودمون درست میکنیم

عزیزم وقتیتو صورتم میزنن میگن کی بیایم گهواره بندان جوابشون رو چی بدم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2731
😭😭😭😭ای کاش به این راحتی بووود

ای بابا

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
سلام.  اول اینکه قدم نورسیده مبارک باشه. بعد هم اگه جا هم داشتی بیخودی هزینه نکن.  انرژ ...

مرسی عزیزم دقیقا نظر منم اینه دوست ندارم بگیرم چون هم جا کمه هم هوا سرده بیرون نمیشه غذا داد 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2738
ولی اطرافیان انتظار دارن

انتظار داشته باشن شما که نباید برای انتظار مردم زندگی کنی به شرایط خودت نگاه کن

من بچه اولم به دنیا اومد خواهرشوهرام تا ۷-۸ روز میومدن صبحانه ناهار و. شام .....

بعد برای من دهه مشخص کرده بودن اومدن بدون اینکه من بگم باز. چهله تعیین کردن تازه منو غذایی میدادن

دومی که به دنیا اومد خواهرشوهرم همش دهه دهه میکرد منم گفتم خونه نیستم الانم کسی دهه نمیگیره 

ولی اطرافیان انتظار دارن

اطرافیان مگه پولشو میدن بایدم انتظار داشته باشن،بی خیال بگو خستم،حالم خوب نیست،نگیر اصلا،شمامراسم پایان خدمت دارین؟؟

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍
خب خودت سختش میکنی من این کارو کردم

شاید همین کارو بکنم اگه مادرشوهر قبول کنه هنوز دنیا نیومده نقشه کشیدن بیان بخورن بریزن منم دست تنها😭😭😭😭

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706