2737
2734
عنوان

مراسم دهه نوزاد تازه متولد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 55 پست

[QUOTE=111900924]شاید همین کارو بکنم اگه مادرشوهر قبول کنه هنوز دنیا نیومده نقشه کشیدن بیان بخورن بریزن منم دست تنها

مادرشوهر منم قبول نمی کرد

میخواست بیاد بشینه ما مراسم بگیریم و اونم کنار فامیل هاش بخوره

منم زیر بار نرفتم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
خیلی مراسم های بیخود بوده حذف شده مثل جشن عقد، جهازبرون و حنابندون تو هم از یک جا شروع کن بخوای به ...

مادر منم همین رو میگه میگه تو سنت شکنی کن چون واقعا سخته اگه بیرون غذا بدیم خیلی گرون در میاد تو خونه هم جا نیست هم اینکه بعد زایمان حال روحی خراب است

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=111900924]شاید همین کارو بکنم اگه مادرشوهر قبول کنه هنوز دنیا نیومده نقشه کشیدن بیان بخورن بر ...

دقیقا فکر کنم تو هم درد منو کشیدی بفهمی چی میگم من میخام برم خونه مادرم تا ده روز هر کی خواست بیاد اونجا ببینه بچمو

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2731
ای بابا من نگرفتم.کلی هم مادرشوهر بهش برخورد،گفتم سزارین شدم،شب بیداری میکشم،نمی تونم.تو هم نگیر

واقعا انتظار های بیخودی دارن از یه زن تازه عمل شده

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2740

شوهر منم بدتر میگه گوسفند بگیرم قربانی کنم ایندفعه بهش میگم اگه خیلی دوست داری برو سالن اجاره کن همونجا غذا بده من نمیتونم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
ولی اطرافیان انتظار دارن

خانمی این بسته به وضعیت مالی خودتون داره . من که سر دوتا بچم کسی رو دعوت نکردم خودشون امدن منم با شیرینی و ابمیوه ومیوه و اجیل پذیراییشون کردم. میتونین غذا هم بگیری اگه توانشو داری

خدایا هزار مرتبه شکرت   
اطرافیان مگه پولشو میدن بایدم انتظار داشته باشن،بی خیال بگو خستم،حالم خوب نیست،نگیر اصلا،شمامراسم پا ...

نه  فقط اش پشت ما میپزن

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
خانمی این بسته به وضعیت مالی خودتون داره . من که سر دوتا بچم کسی رو دعوت نکردم خودشون امدن منم با شی ...

عزیزم پختن غذا برای پنجاه نفر که کاری نداره اگه جا داشته باشم و کمک کننده اما من نه جا دارم برای پذیرایی این همه مهمان و نه کسی که بتونه کمکم کنه منم کسی رو دعوت نمیکنم هر کی دوست داره بیاد ببینه بچمو 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙