2733
2739
عنوان

حالت تهوع خیلی شدید دوران بارداری را چگونه بر طرف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 87189 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رب انار.

کنجشک کباب شده

کبوتر کباب شده

سیرابی

کشک

زنجبیل روزی یه تیکه کوچیک

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
2731

بیسکویت ساقه طلایی بذار بالا سرت، ب محض بیدار شدن، قبل از تکون خوردن دو سه تا بخور

منم مثل شمام

دکتر گفته بود دمیترونو نصف بخورم، نمییییتوووونم، هر 12 ساعت کامل میخورم تا یکم قابل تحمل تر باشه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

خانوما هر چی معده خالی بمونه وضع تهوع بدتر میشه سعی کنید حتی اگه شده نون خشک خالی بخورید ولی معده خالی نمونه 

اینایی که گفتم واقعا تاثیر داره من از ده هفته تا ۲۰ هفته حالم داغون بود 

با این چیزا یذره جون گرفتم تا بعدش که بهتر شدم الانم حتی اگه معدم خالی باشه حالت تهوع میگیرم

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟

دکتر به من قرص دمیترون واسه تهوع داد ولی فایده نداره. ماه دوممه. قرص اسید فولیک و مولتی ویتامینم که می خورم یبوست فوق شدید با سردرد عجیبی می گیرم. رفتم طب سنتی داروهاشون نه عوارض داره نه یبوست میاره. هیچی بهتر از طب سنتی نیست. می خواین برین پیش دکتر شهلا اسد زاده مطبش مرزداران تقاطع اشرفی اصفهانی و مرزداران (از مترو صادقیه بیرون تاکسی مرزداران سوار شین). خودشون حواسشون هست باردارین. چیزی تجویز نمی کنن که عارضه داشته باشه. یه دکتر عالی هم هست دکتر ستاری شرق تهران رسالت که معجزه می کنه. تشخیصش در بیماری ها عالیه. من تیروئید داشتم فقط با نمک دریا و چند تا پودر سنتی خیلی زود تیروئیدم درمان شد (آزمایشگاه سه بار آزمایش دادم و واقعا عالی بود نتیجه ش). برا ستاری باید ت ل گ ر ا م اسمش رو سرچ کنین طب اسلامی میاره. من واسه کهیر و خارش شدید بدنم (5 سال تمام) هر دکتر طب مدرن با هر قرص شیمیایی امتحان کردم فایده ای نداشت. پیش دکتر ستاری با فقط بیست روز چند تا داروی پودری و قرص خون امان رضا و داروی جامع امام رضا و یه بار حجامت پشت ساق پای راست خوب خوب شدم. یکساله اثری از جوش توی سرم هم نیست.
من که دارو شیمیایی اصلا برام نه تنها جواب نمیده بلکه کلی هم عارضه معده درد سردرد یبوست (مادر تمام بیماری های جدی بدن یبوست هست) اینا ایجاد می کنه. با طب سنتی معتبر (نه هر جایی) راحت ترم. شما نمی دونم.

2740

عزیزم تا میتونی قره قروت و لواشک و کشک بخور اینا ویتامین b6داره تهوع رو کم میکنه من به لطف اینا میتونم چیزی بخورم و الان هفته ۱۶ تموم شده😭😭😭

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

من هفته ی 10 بارداری هستم و از هفته ی 6 حالت تهوع شدید دارم جوری که تا الان 6 کیلو وزن کم کردم چون نمیتونم چیزی بخورم ولی یه چیزی که کمی کمک میکنه تغییر تو محل زندگی هست من وقتی ميرم خونه مامانم خیلی بهتر میشم و میتونم یکم غذا بخورم در کل انگار باید تحمل کرد تا زمانش سپری بشه راه حل قطعی وجود نداره

برای حالت تهوع قبل از بلند شدن چیزای خشک بخورین بیسکوییت یا نون خشک.زنجبیلم ت طول روز میتونید اسیاب کنید با اب بخورید قرص دمیترون اندسترونم خوبه هر ۱۲ساعت یدونه

برای یبوست هم میتونید الوبخارا روزی پنج شیش تا دونه بخورید اگرم میتونید روغن زیتون روزی یقاشق با غذا بخورید.

برای سردرد استامینوفن ۳۲۵بخورید چون خوده سردرد حالت تهوع رو تشدید میکنه ولی اگر بتونید سرتون رو محکم ببندین و توی ی فضای تاریک بخابین بهتره

اگر حالتون بهتر نشد برید دکتر براتون سرم مینویسه با امپولی ک ت سرم بزنن هر چار روزی یبار باید سرم بزنید دیگه قطعن خوب میشید اگر ژیم غذاییتون سالم باشه 

2706