2726
عنوان

حالت تهوع خیلی شدید دوران بارداری را چگونه بر طرف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 87181 بازدید | 65 پست

من در بارداریه اولم ۹ ماه فقط و فقط شبها سه بار بالا می‌آوردم جوری که بدنه معدم مثل کاغذ سیاه کنده میشد و میریخت و هیچ چیز هم‌کمک نکرد. الان هم با بچه دوم ۹ هفته باردارم و این بار نه فقط شب‌ها بلکه در طی روز شاید ۵-۶ بار استفراغ میکنم و دیگه واقعا دارم از حال میرم و هیچ چیز هم به من کمک نمیکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من در بارداریه اولم ۹ ماه فقط و فقط شبها سه بار بالا می‌آوردم جوری که بدنه معدم مثل کاغذ سیاه کنده م ...

سلام دوستم.منم مث شما تهوع زیادی دارم کلافم کرده.داغون شدم.هفته هفتم هستم.شما الان برطرف شده؟تونستی راه حلی براش پیداکنی ب منم بگی؟ایشالا نی نیت سالم و سلامت بیاد بغلت.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

سلام دوستان

منم هفته هفتم بارداریم. خیلی حالت تهوع دارم. اصلأ نمیتونم بشینم..

من ایران نیستم.نمیتونم اینجا سیرابی تهیه کنم. با اینکه اصلأ سیرابی دوست ندارن. ولی حاضرم بخورم که خوب بشم.. راه حل دیگه ای ندارین ?

2728

سلام به همه دوستان میدونم که این یه تاپیک قدیمیه اما گفتم شاید اطلاعاتم به درد کسی بخوره منم به شدت حالت تهوع داشتم و روزی ۳ یا ۴ بار بالا میوردم دمیترون ب ۶ و متوکلوپرامید رو امتحان کردن جواب نگرفتم بعد رفتن پیش یه دکتر دیگه بهم گفت روزی ۲ تا دمیترون و روزی ۲ تا ب ۶ رو باهم بخور واقعا این روش خیلی بهم کمک کرد 

سلام به همه دوستان میدونم که این یه تاپیک قدیمیه اما گفتم شاید اطلاعاتم به درد کسی بخوره منم به شدت ...

شما با خوردن دمیترون یبوست نمیگرفتید؟ من خیلی حالت تهوع دارم. همش عق میزنم و گاهی بالا میارم. دیگه خسته شدم. هیچییی نمیتونم بخورم

سلام 

من هفته ی شش بارداریم دو سه روزه تهوع کلافه م کرده هنوز به استفراع و عوق زدن نرسیده که امیدوارم اونقدر شدید نشه 

با خوندن کامنتا خیلی ترسیدم 

ممکنه با خوردن غذاهای کبابی و آبپزی تهوع کمتر بشه ؟

کیا الان باردارن و مشکل تهوع دارن ؟

#الحمدلله_علی_کل_حال  

سلام

منم الان هفته ی 11 ام. از بس هیچی نمیخورم حدود 4 کیلو وزن کم کردم تا الان. همش دهنم پر از آب میشه... معده م میپیچه ب هم... از ضعف و گرسنگی همش بیحال میفتم ولی میل ب هیچی ندارم, تقریبا هر سه الی چهار روز یکبار سرم وصل میکنم ک داخلش آمپول ب کمپلکس یا دمیترون یا ب6 و رانیتیدین میزنه, فشارم هم معمولا پایینه... بین 8 تا ١0 

فقطططط امیدوارم تا آخر سه ماه تموم بشه ک هیچی ازم نمونده جز پوست و استخون :(((

چادرعزیزم تو فرم عاشقی و تاج بندگی منی , هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادر شده ام...
2706