2733
2734
عنوان

تجربه لاغری😍😍😍😝

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال آذرماه ۸۱کیلوبودم شروع کردم هرروز هفت صبح تا۸ورزش ایروبیک وغذارم خیلی کم کردم برنج کلا سه یا۴قاشق میخورم برای عید شدم ۷۲کیلو که بعداز عیدمتوجه شدم باردارم والان دوهفته دیگه زایمان دارم ۸۷کیلو هستم حالا بعداززایمان کم میکنم 

2731
من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارن ارادم صفره صفررر ورزش اصلا نمیتونم بکنم دنبال ی راهی ام بدون ورزش

منم شرایط ورزشو ندارم

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

بچه ها من وزنم تقریبا متعادل خیلی بالا نیستم شاید 3کیلو اما الان داشتم حذف ناهار رو تو طب سنتی بررسی میکردم که هم مفید و هم باعث کاهش وزن میشه حتما شما هم چک کنید من امروز ناهار نخوردم فقط یه برش کدو تنبل با دارچین و عسل الانم خيلي حالم خوبه و ضعف هم اصلا ندارم البته نیم ساعت پیش هم میوه خوردم 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و ...

والا بخدا من پیش بهترین دکترا رفتم پیش دکتری که بهاره رهنما لاغر کرد رفتم اصلا انگیزه ندارم ۲روز میگیرم ول میکنم تازه رژیمش خیلیییی راحتو خوب بود همش در حال خوردن بودم ولی همین ک چیزای خاص باید میخوردم سختم بود

کاربر قدیمی هسدم(کی به کیه🤪😜)
میشی بگی چه رڗیمی

من برنج و قند و نوشابه و سس و فست فود رو حذف کردم کاملا(بجاش کلی سبوس و اینا میخوردم که ریزش مو نگیرم)

سبزیجات فقط میخوردم اونم خام یا بخار پز با فیله گوشت و مرغ و ماهی 

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️
به نام خدا قد 168 وزن 106 وزن الانم 66 رژیم کالری‌شماری و حذف سرخکردنی و شیرینی جات تنقلات کم کردن ب ...

آفرین ورزشم کردی؟؟ چند وقته

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
افرین منم دقیقا برنامه مانکن و رقص چون حس ورزش ندارم رقص عالیه 

رقص بهترین ورزش 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706