2737
2734
عنوان

تجربه لاغری😍😍😍😝

800 بازدید | 38 پست

قدت

وزن شروع 

وزن پایان 

و کارایی که کردین چیزارو حذف کردین خلاصه بگین انگیزه بگیرم من 30 کیلو اضافه وزن دارم😢

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۷۱ بودم 

شدم ۶۵ 

از برنامه کرفس استفاده کردم یعنی کالری شماری کردم 

قند و چیپس و پفک حذف کردم 

ایشالا ب وزن ۵۵میرسم 

قدم ۱۶۷

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
2738
من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارن ارادم صفره صفررر ورزش اصلا نمیتونم بکنم دنبال ی راهی ام بدون ورزش

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم،غذام از سفره خانواده جدا نمی شد و دردسر و زحمت اضافی برام نداشت 

خدا خیرش بده خانم دکتر رو 

با ماهی 5 تا 6 کیلو کاهش 

لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

قد ۱۶۵

از ۹۲ شدم ۶۷

کالری شمار مانکن. رقص. حلقه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من 8روزع شروع کردم.روزی نیم ساعت تا ی ساعت رقص

حرکت پلانک چند ثانیه که هروز 5 ثانیه اصفه میشه از 30 ثانیه شروع کردم.حرکت کرانچ روزی 30تا....گاهی طناب میزنم و دو درجا

و اینکه کالری شماری میکنم به خد نیاز بدنم میخورم نه بیشتر.ب نامه مانکن رو نصب کردم از سال 96 دارم

الان حدود 3 کیلو کمتر البته کم کردم