2733
2734

من امروز شش هفتم شده چهارروز پیش یه لکه دیدم درحد نصف بندانگشت بعدم تا دیروز ترشح قهوه ای داشتم ازدیروز قطع شد بعدم شیاف سیکلوژست دارم استفاده میکنم سه روز پیش هم رفتم سونو فقط ساک وکیسه زرده رودیدن باسونو شکمی ،حالا امروز رفتم دکتر میگه تهدید به سقطی وطبعتا باید فتال پل دیده میشده ولی چون سن بارداریت با ،سن سونوت یکیه پنجاه درصد ممکنه بمونه ،من محل کارم پله داره گفتم پله ضرر داره میگه نه اینا باعث لکه بینی نمیشه ،خلاصه خیلی نگرانم اخه قبلاهم یه سقط داشتم امیدمو ازدست دادم کسی تجربه ای داره بهم کمک کنه 

شادزی 

ivf کردین؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فتال پل چیه

سلام عزیزم خوبی؟؟ نی نیت خوبه😘😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740

ببخشید اما چه دکتر احمقی!!! 

من از تاریخ پریود 6 هفته و 3 روز بودم رفتم سونو گفت 5 هفته و 5 روز... سونو شکمی ساک خالی دیده شد فقط! 

تازه لک که نه من خونریزی داشتم با شیاف 12 ساعتی هم قطع نمیشد

همونجا زدم زیر گریه گفتم بارداری پوچ داشتم پس اینم پوچه، دکتره گفت برو مثانه تو خالی کن بیا... 

رفتم گفت کیسه زرده هم داره، 99درصد قلبش تشکیل میشه اصلا نگران نباش ده روز تا دو هفته دیگه دوباره بیا

رفتم دکترم هم کلی امیدواری داد، آمپول پروژسترون داد گفت هرشب بزن جاش محکم شه شیاف هم بذار... 

ده روز بعد رفتم صدا قلبشو شنیدم، الانم دوماهشه داره تو بغلم شیر میخوره

واسه دل گرمیت نگفتم ها، عکس سونو هام هست خواستی بفرستم با تاریخ آخرین پریودم... خودت حساب کن 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ببخشید اما چه دکتر احمقی!!!  من از تاریخ پریود 6 هفته و 3 روز بودم رفتم سونو گفت 5 هفته و 5 ...

وای راست میگی به خدا اونقدر دلمو خالی کرد ،دکتر سونو به من گفت حتما مثانت پرباشه مثانم خیلی پربود بهم فشارمیومد ،الان فعلا لکه بینی وترشح قهوه ای ندارم ،خیلی ترسیدم اخه بارداری قبلیم بدون هیچ لک وخونریزی قلب تشکیل نشد سقط شد بعد همه آزمایشات سقط رودادم مشکلی نبود یکم شوهرم مشکل داشت که اونم دارو مصرف کرد و دوباره آز داد حل شد ،ولی اینباراینجوری شد و کترم اینوگفت دلم خالی شد وگفتم حتما سقط میشه اینم 😔😔😔

شادزی 
سلام عزیزم مرسی خوبیم.توچطوری خوبی؟؟؟؟

فدای تو 💗💗😘منم خوبم ☺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706