2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عصایی داشتم حملش خیلی راحت بود  چون خودم زیاد پیاده روی و خرید می رفتم یه دستم کالسکه رو میاوردم بالا از پله یه دستمم بچه 

اگه با شوهرت میری همیشه اون معمولیا رو بگیر 

دشک حمل به چه درد میخوره، کریر مدت بیشتری میتونی استفاده کنی،بهتر هم هست کالسکه عصایی هم فک کنم بچ ...

من تجربه ندارم ولی میگن کریر سنگین و از این حرفا

اره منم حس میکنم بچه توی کالسکه عصایی راحت نباشه ولی توی نی نی سایت پستایی خوندم که نوشته بوذن کالسکه عصایی برای همین پرسیدم

ممنونم عزیزم😘

2738
من هنوز هیچی نخریدم  یکم استرس گرفتم  شما چیا خریدی؟ من هفته۳۱ ام

من بچه دوممه. قنداق فرنگی و ساک و دو تا سرهمی سایز صفر و دو دست بلوز و شلوار 0 و دو تا سه تیکه سایز 1.سه تا کلاه سایز 0 و سه جفت جوراب. حالا باید برم زیر دکمه براش بخرم. یه دونه ست مسافرتی هم میخوام بدوزم

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
من عصایی داشتم حملش خیلی راحت بود  چون خودم زیاد پیاده روی و خرید می رفتم یه دستم کالسکه رو میا ...

بچه توش راحته؟نوزاد باشه میشه گذاشتش داخلش؟

پوشش برای زمستون به نظرت خوبه !!

من هنوز هیچی نخریدم  یکم استرس گرفتم  شما چیا خریدی؟ من هفته۳۱ ام

شروع کنید به خریدن هفتع های اخرین خیلی سنگین میشین. کالسکه عصایی خیلی راحتتره. کریر هم تا شش هفت ماهگی استفاده میشه. ساک قابل حمل هم تقریبا سنگینه ولی تو خونه بجای تشک میشه استفاده کنید.

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

اگه ماشین نداری وخیلی بیرون میری خوبه..من کلا پنج شش بار استفاده کردم اصلا ضروری نبود فقط تو پیاده روی اربعین  البته مراسم جاماندگان خیلی لازمم شد....حمل من نگرفتم اما کریر گرفتم بیرون که خیلی سنگینه دست ادم خسته میشه اما من تو خونه مثلا بچه رو میذاشتم تو کریر می اوردم تو اشپزخونه پیش خودم یا باغی پارکی می رفتیم می بردم بچه رو میذاشتم توش

خداروشکر

سلام گلم مبارکه

من کریر گرفتم و کالسکه معمولی.

کریر مدت بیشتری میشه استفاده کرد.کالسکه عصایی هم من احساس میکنم بچه توش راحت نیس ولی نمیدونم چون استفاده نکردم.

سلام.من پیج لباس بچگانه دارم خوشحال میشم سر بزنید. اسم پیجم اینه niloo_kids_wear
2706