2737
2734
عنوان

اونایی که چند ماه اقدام کردن تا بالاخره باردار شدن بیان لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 6461 بازدید | 114 پست
اره بنظرم یکی دو ماهه دیگه بارداری...نه اصلا دکتر نرفتم و هیچ چیز خاصی نخوردم ...ولی گفتم اگر بیشتر ...

انشالله 

من چند ماه پیش به خاطر استخدام ازمایشات معمولی رو دادم و سالم بودم هیچ موردی نداشتم ولی ازمایشات بارداری ندادم گفتم اگه طول کشید برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که دامنت سبز بشه دکتر رفتی

ممنون..بله یه سقط داشتم ۴سال پیش..بعد از اون دیگه نشدم.یک ساله ک دکتر میرم.میگن تنبلی داری..ولی خیلی مسخرس ک علم اینقد پیشرفت کرده ولی درمان درستی برای تنبلی تخمدان نیس..فک کن ۱۷سال بدون جلوگیری فقط ۲بار باردارشدم اونم نموند برام

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2728
بچها میشه دلیل اینکه ما با وجود مشکل نداشتن تا الان باردار نشدیم این باشه تخمک واسپرم منو همسرم با ه ...

بد به دلت راه نده....ولی هستن کسانی که با وجود اینکه هیچ مشکلی ندارن نمیتونن از همدیگه بچه دار بشن

ممنون..بله یه سقط داشتم ۴سال پیش..بعد از اون دیگه نشدم.یک ساله ک دکتر میرم.میگن تنبلی داری..ولی خیلی ...

الهی کاش زودتر یه حاملگی پر و پیمون برات اتفاق بیفته و دیگه هرگز تجربه تلخ سقط تکرار نشه

من ۴ سال اقدام بودم برای بچه سوم ولی نمیشد تا اینکه امسال خداروشکر خدا خواست و شد ولی مشکل پزشکی هم نداشتیم..گاهی وقتا صلاح نیست اون زمان که ما می خوایم و نمیشه..پس بسپارید دست خدا... موقع اقدام هم  اول شما ارضا بشید و  سعی کنید رابطه خیلی عمیق باشه پاتون رو بعدش به دیوار بگیرید بالا تا یکی دو ساعت تحمل کنید و اصلا استرس نداشته باشید   اینجطوری ان شا الله نتیجه بگیرید 💖

2738
بد به دلت راه نده....ولی هستن کسانی که با وجود اینکه هیچ مشکلی ندارن نمیتونن از همدیگه بچه دار بشن

😭😭😭😭😭😭دعا کن واسه ما اینطوری نباشه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
بچها میشه دلیل اینکه ما با وجود مشکل نداشتن تا الان باردار نشدیم این باشه تخمک واسپرم منو همسرم با ه ...

خدا نکنه انشالله قسمتت بشه اینقدر موج منفی به خودت نده

نه اخه منظم بودم

کیت رو بزنین مطمئن تره صرفا چون منظمید نمیتونید متوجه بشید کی تخمک گذاری میکنید 

زیاد زحمتی هم نداره یه بستش ۸ تا اگه اشتباه نکنم داخلشه استفاده کنید اون ۳.۴ بار رابطه تو ماه رو تنظیم کنید رو اون ۴۸ ساعتی که کیت مثبته

فرشته های کوچولوی من ...
2706