2737
2734
عنوان

اونایی که چند ماه اقدام کردن تا بالاخره باردار شدن بیان لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 6462 بازدید | 114 پست
امیدت به خدا باشه خورد و خوراکتون چطوریه رژیم خاصی نگرفتین؟

شوهرم اصلا مشکل نداره.

خودمم سالمم ولی دو ماهه سیاه دونه با عسل میخورم 

میگن خوبه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بااینکه طبعمون گرمه ماهی دوبار

درضمن هفت ماه یاهشت ماه طول کشیدتا نی نی دارشدم

سنم هم 16 سال بود

اون ماهی که باردارشدم 2باراقدام داشتیم تازه مصسافرتم بودم ازپله پایین بالامیرفتم تازه زعفرون هم خوردم

خووودمم فکرشانمیکردم حامله باشم

الانم پسرم هشت ماهشه من وپسرم 17سال و9ماه باهم اختلاف سنی داریم

2728

خانما اگر زیر ۳۰ سال باشید نگران نباشید حتی ممکنه یک سال بعد از اقدام باردار بشین ولی استرس رو از خودتون دور کنید...اگر بالای ۳۰ سال هستین و بعد از ۶ ماه اقدام نتیجه نگرفتین حتما دکتر برین

بنظرم ربطی به دفعات رابطه نداره! زمان رابطه مهمه! ماهم ماهی بطور میانگین 5بار رابطه داریم اما زمان ...

چه خوب دعا کن همه اونایی که بچه میخوان زودتر خدا بهشون بده

2740
زمان تخمک گذاریت باید بیشتر رابطه داشته باشی اگت هم شوهرت سرده سعی کن معجون براش درست کنی خیلی خ ...

فایده نداره سردیش ربطی به طبعش نداره مربوط به استرس کاریه یکم ادم پر اضطرابیه برای همینم فکرش همیشه درگیره

جدا یعنی امیدوار باشم؟ شماها دکتر هم نرفتین؟ هیچ کار خاصی نکردین؟

اره بنظرم یکی دو ماهه دیگه بارداری...نه اصلا دکتر نرفتم و هیچ چیز خاصی نخوردم ...ولی گفتم اگر بیشتر از ۶ ماه شد و باردار نشدم دکتر میرم

بچها میشه دلیل اینکه ما با وجود مشکل نداشتن تا الان باردار نشدیم این باشه تخمک واسپرم منو همسرم با هم ناسازگاره؟؟؟؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2706