2733
2739
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست
یه پسر 6ماهه دارم 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگیت خوبه نگهش دار 

اشکالی نداره ک یدونه فسقلی داری

اگه ب گفته خودت زندگیت رو هواس بندازش

گناه داره زندگیشو نابود نکن

ما دو تا کنارمون داریم دو تا طفل معصوم بی گناه ک وقتی مادرا پیش چشمشون ب بچه هاشون محبت میکنن چشمشون پر اشک میشه😞

2731

حداقل یه چیزی بزن که بازدید بیشتر بخوره یه چیز جذاب تر همین شماها کاری کردین که کسی تاپیکارو باور نداره دیگه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

موندم تو این شرایط که همچین تهمت بزرگیییی بهت زدن تا حدی که رفتی واسه ازمایش دی ان ای. چرا باهاش رابطه برقرار کردی؟چرا واسه خودتون ارزش قائل نیستین آخه😞😞😞😞😡😡😡😡

2740
برا این که هنوز جواب ازمایش دی ان ای پسرم و باباش نیومده برا این که تهمت زدن بچم از شوهرم نیس از برا ...

😂😂😂😂😂

جون عمت

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
عرق رازیانه بخور

کیست دارم ضرر ک نداره ؟

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
برا این که هنوز جواب ازمایش دی ان ای پسرم و باباش نیومده برا این که تهمت زدن بچم از شوهرم نیس از برا ...

چ تهمت کثیفی😔

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
موندم تو این شرایط که همچین تهمت بزرگیییی بهت زدن تا حدی که رفتی واسه ازمایش دی ان ای. چرا باهاش راب ...

دوروغ بوده تاپیکش

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
من سوالم اینه دی ان ای دو تا برادر مگه باهم یکی نیست یا نه😕

ن عزیزم دی ان ای هرکس منحصر خودشه..

گروه خونی میشه یکی باشه ولی دی ان ای اصلا

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2706