2752
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست
من برعکس تو..دعا کن پری بشم ۲۰ ام قراره برم مشهد درست وقت پریودمه اونروز...رفتم دوتا امپول پروژسترون ...

تا میتونی پیاده روی تند کن. برو کوه پیمایی اگه میتونی. چای زعفرون غلیظ زیاد بخور رازیانه دم کن بخور. یه ورزشی هم هست که من هر وقت زیاد انجام میدم میشم. توی نت سرچ کنی ورزش برای پریود شدن برات میاره.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا چجوری میشه رابطه داشت با مردی ک ازت آزمایش دی ان ای خواسته😶😶😶😶😶😶

چي بگم والا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
جای امپولم درد میکنه 😢😢😢😢 زیادی نازک نارنجیم😁 باشه ببینم چی میشه ممنون از راهکارت 😊✋

واییی من وحشت دارم از امپول.بیا الانم با.سنم دردش اومد😂😂😂😂😂😂

خواهش میشه

بهترین چیز درباره من تویی..♡
اصلا چجوری میشه رابطه داشت با مردی ک ازت آزمایش دی ان ای خواسته😶😶😶😶😶😶

یکمی تاپیکای استارتر شک براندازه بنظر منم امکان نداره

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ای ام هنگینگ😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
اگه اين تست رو انجام دادين يعني شوهرت هم شك داشته و با اين وضعيت چجووري رابطه محافظت نشده دارين يا ...

اگر اینقدر شک داشته چطور تونسته دوباره با زنش رابطه داشته باشه 

دروغ محضه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
تا میتونی پیاده روی تند کن. برو کوه پیمایی اگه میتونی. چای زعفرون غلیظ زیاد بخور رازیانه دم کن بخور. ...

باشه حتما عزیزم ممنون

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
یکمی تاپیکای استارتر شک براندازه بنظر منم امکان نداره

گاهی وقتا توزندگی یه اتفاقات عجیبی میفته که تفقط میشی بازیگراین سناریوی پرفراز ونشیب

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2706