2737
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست

شاید اسی وقتی عادت ماهیانه شده پریش کم بوده چرا اینطوری میکنین 

من از خیلیا شنیدم باردار بودن ولی پریم شدن

اون بنده خدا از اون ور باید شوهرشو نگه داره از این ورم ب شما مدرک نشون بده

ایشالا محتاج بنده هات نشیم خدا جان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ال دی رو باید ۱۰ روز مونده ب پری بخوری من ۳ روز مونده ب پریودم 😢از داروخونه پرسیدم گفتن نمیشه امپو ...

مدروکسی پروژسترون،قرصش هورمون‌ ضعیفه خوبه، از داروخونه بگیر، 5 روز روزی دوتا خوردی بعدش پریود میشی، من امتحان کردم بهتر از همه چی جواب میده

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
2731
پس ایشالله امروز میشی🙏🙏 التماس دعا.

چی میشم گلم من زمان مجردیموگفتم توهم حاملگی داشتم‌خیر سرم ۱۶ سالمم بودا هیچ نمیفهمیدم الان ازدواج کردم دوست داشتم پریودنشم که شدم😔😔😔

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
چی میشم گلم من زمان مجردیموگفتم توهم حاملگی داشتم‌خیر سرم ۱۶ سالمم بودا هیچ نمیفهمیدم الان ازدواج کر ...

عزیزم من با حس یخی بودم ک گفته بود پری بشم ۲۰م میخوام برم مشهد😶😶😶

اشتباه ریپ کردم.ببخشید

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2740
عزیزم من با حس یخی بودم ک گفته بود پری بشم ۲۰م میخوام برم مشهد😶😶😶 اشتباه ریپ کردم.ببخشید

قربونت عزیزم اشکال نداره جانم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

خودم سرموعد بی بی چک زدم مثبت شد چندروز گذشت ویارام شروع شد؛گرسنه م میشد.دیدم افتادم بخونریزی مثل پریدی یه شب ساعت۳شب رفتم بیمارستان.ولی باردار بودم.وپسرم الان۳/۵سالش.خدایاشکرت.خدایانصیب اونایی که ندارن بکنه.آمین.

.
شاید اسی وقتی عادت ماهیانه شده پریش کم بوده چرا اینطوری میکنین  من از خیلیا شنیدم باردار بودن ...

کار ب اسی ندارم ولی زن داداش خودم حامله بود ماه اول دوم پریود میشد رفته دکترگفته جواب ازمایشم اشتباه شده من دوماه پریود شدم منظم دکترشم گفته تو علم پزشکی کسایی ک جنین پسر دارن و چندتاچیزدیگه گفته ممکنه تا ماه سوم عادت شن ولی خیلی کمه خونریزی سر اولی میشد ک پسرهم بود طبق گفته دکتر سر دومی هم ماه اول شد ک فهمید دومی هم پسره هربدنی فرق داره الانم دومیش 1سالشه تازه میگفت چقدگریه کردم گفتم جواب ازمایشم بایکی دیگه اشتباه شده الکی بمن گفتن حامله ای ....خیلی چیزا رخ میده چیزایی ک نشنیدیم تاحالا

اصلا فکرنکنم دروغ باشه آخه من بچه م تایکسالش شد پرید نشدم.چطورپسرش ۶ماهشه سریع پرید شده.شایدلکه بینی ...

عزیزم خب بعضیا ازجمله شما وقتی بچه شیرمیدین پریود نمیشید خوشبحالتون خخخ دوران شیردهی پریود نمیشید من زن پسرعمم پسرش 7ماهه بود حالش بدمیشه میره دکترمیفهمه حاملس دوهفتشه تازه دکتر سونو گرفته گفته خانوم احتمال میدم دوقلو باشن الانم دوقلو زایمان کرده سه تابچه روهمراه بزرگ میکنه احتمال هرچیزی هست 

نه اتفاقا واسه کیست خوبه

عه 😀😀😀مرسی عزیزم برا صلوات فرستادم 

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2706