2737
2739
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست
چرا اخه الان مشکلی نداری؟

بخاطر خانوادم مجبور شدم،خیلیی مشکل داشتیم ،خیلی یه بارم تا طلاق رفتیم و برگشتیم ولی الان خداروشکرکمی بهتره

چه آرزوها که داشتم،و دیگر ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانواده همسرم همه چادری بودن‌پدر همسرم ب من گفت باید چادر سر کنی منم نکردم هروقت منو میدیدن کلی حرص ...

امر به معروف و نهی از منکر خوبه اما قوانین خاص خودش رو داره ..احترام گذاشتن به عقاید مهم ترینه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
منم مخالفینی دارم ..خسته شدم 🙁🙁🙁

اگه می تونه و توان مالیشو داره بزار بکنه .یادت باشه تو ایران زندکی می کنی .بزار برات خرج کنه اگه نکنه بعدا احساس می کنی ارزششو نداشتی و خانواده شوهرتم یه جوری باهات رفتار می کنن .من تجربه شو دارم .به سبک خودت انجام بده ولی انجام بده .عروسی بگیر خریدم بکن مثل همه دخترها .من همسرم توان مالیش کم بود کسی ام نبود کمک کنه واسه این کنار اومدم 

2740

منم عروسی نگرفتم رفتم ماه عسل 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
عالی ...😍😍

از ۱۹ سالگی تنهایی سفر کردم .با اینکه خانواده سنتی داشتم همسرمو خودم انتخاب کردم جشن عروسی نگرفتم همه کارایی که دخترای دیگه انجام میدن من انجام ندادم .جهیزیه از خانوادم نگرفتم .وقتی بچه دار شدم سیسمونی رو نگرفتم .

میتونم بگم که هیچ وقت نذاشتم کسی تو زندگیم دخالت کنه.همیشه مستقل رفتار کردم همسرمم همینه 

گاهی اوقات صداشون درمیاد که مشورت نمیکنید اما ترجیح میدم با آدمی مشورت کنم که حداقل خارج از خانوادم باشه

خیلی کارها مهریه ام همون اول گرفتم😶کل جهاز خانواده همسرم دادن 😶از نظر دینی باهمسرم متفاوتم😶و.. کلا هنجارهای زیادی رد کردم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706