2737
2739
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست

در کل سنت یه چیز بیخوده بنظرم!  هرکس طبق سلیقه و عقیده خودش باید زندگی کنه.   همیشه که نباید همه چی تکراری پیش بره

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....
در کل سنت یه چیز بیخوده بنظرم!  هرکس طبق سلیقه و عقیده خودش باید زندگی کنه.   همیشه ک ...

دقیقاااا....اگر اینحوری باشه چقدر زندگی ها میتونه قشنگ باشه ...تمام جهان پر از حس خوب میشه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رسمتون چقدر عجیبه که عروس هر روز باشه ..یاد پدرسالار افتادم 

من که ازش تبعیت نمیکنم.اخه یعنی چه تو این گرونی؟

کلا فامیلی عادت دارن خیلی مهمونی بدن و مهمونی بخورن.منم دیدم اینجوریه خودمو کشیدم کنار.

من که ازش تبعیت نمیکنم.اخه یعنی چه تو این گرونی؟ کلا فامیلی عادت دارن خیلی مهمونی بدن و مهمونی بخور ...

من نمیتونم این همه شلوغی رو تحمل کنم ...مدام دنبال ارامشم ...ذهنم کم میاره 

2731
بحث توان مالی نیست ...چون هردومون تک دختر و تک پسریم ..و اولین ازدواج خانواده هاست  قطعا برامون ...

توصیه خواهرانه من به شما اینه که اگر مسئله مالی ندارید جشن بگیرید. شده حتی ۱۰۰ تا مهمان و یه مدل غذا فقط

ولی عروس بشید. تجربه ی ناب و تکرار نشدنی هست

شما سال دیگه یا ۱۰ سال دیگه میتونی سفر بری و لذت ببری ولی وقتی پا گذاشتی تو خونه بخت سال بعدش بهترین عروسی هم بگیری اسمش عروسی نیست. سالگرد ازدواجه و اون لذت رو نداره

تو جشن هم فقط خودتون و همسرتون مطرح نیستید. خودخواهی رو کنار بذارید. پدر و مادرای شما هم مایلن جشن فرزندانشون رو ببینن و توش شرکت کنن.‌یه چیزایی زائده و حذفشون عالی

یه چیزایی حذف شدنش درست نیست

مثلا شما خرجای بیخود جشن رو حتما حذف کنید ولی خود جشن رو نه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

خیلی😍

خونه رو ترک کردم

شهرو ترک کردم

تنهایی رفتم یه کشور نه خیلی امن😎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
خیلی😍 خونه رو ترک کردم شهرو ترک کردم تنهایی رفتم یه کشور نه خیلی امن😎

ای جان ...کجا رفتی تنهایی ؟الان خارج کشوری ؟

2740

عروسی نداشتیم با اینکه تک دختر بودم و شوهرم بچه اول بود و خانواده ها اسرار داشتن فقط یه جشن عقد ساده داشتیم. با اینکه زیاد مذهبی نبودیم سفر ماه عسلمون رو رفتیم مکه بعدش هم رفتیم خونمون. بدون جهاز دیدن و سیسمونی و این حرفا.

عروسی نداشتیم با اینکه تک دختر بودم و شوهرم بچه اول بود و خانواده ها اسرار داشتن فقط یه جشن عقد ساده ...

خیلی هم عالیه ...اوضاع الان چطوره ؟

مهریه‌م این روزا سنت شکنیه چه تو خانواده چه تو عرف ولی تربیتم بوده و مادرم اینطور آموزشم دادن که عوض ...

آفرين به مادرت منم بيشتر اين كارا رو از خانواده ام آموزش ديدم كلا خيلي در قيد و بند سنت و اينجور چيزا نيستن

ای جان ...کجا رفتی تنهایی ؟الان خارج کشوری ؟

نه ده روز رفتم برگشتم 

سالم برگشتم 😂

میترسم آشنا باشه بشناستم بزار کشور رو نگم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎