2733
2739
عنوان

بچه ها تورقرآن کی تعبیر خواب بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 41 پست
آروم باش منم بیشتر موقعذخواب میبینم همه دندونام لقن دارن میوفتن با ترس میپرم از خواب ولی زیاد محل نم ...

وای نه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

عزیزم اول اینکه انشالله خیره دوما چرا اینجا دنبال تعبیر خوابتی مگه اینجا کسی معبر هست ببین الان از هر سه نفر دو نفر بهت گفتن خوب نیست خوب نیست 😐 اون لحظه که کامنتاشونو خوندی آیا واقعا به دلشوره ای ک داشتی چندبرابر اضافه نشد ؟😐 چیزی ک بهت میگم از خودم نیست از پیامبر اکرم (ص) هستش اما ایشون فرمودن هروقت کسی خوابی میبینه حتی اگه یقین داشتین تعبیر خوبی نداره فقط با گفتن اینکه انشالله خیره تعبیرش کنید چون خواب هر انسانی مثل یک ابر بین زمین و آسمون بالای سر اون شخص میچرخه تا یه نفر پیدا بشه و تعبیرش کنه اونوقت به همون شکل که تعبیر بشه اتفاق میفته 😐 مثالش رو هم گفتن یه زنی همون زمانها شوهرش به جنگ میره و زنه خواب میبینه ک ستون خونه اش شکسته میره پیش پیامبر و ایشون میگن انشالله خیره و شوهرت صحیح و سالم برمیگرده همینطور هم میشه این ماجرا سه بار تکرار میشه ولی بار چهارم اون زن بین راه ک میخواد بره پیش پیامبر برای تعبیر به یه نفر میرسه و خوابشو تعریف میکنه براش اونم میگه خواب بدیه و تعبیر خوبی نداره چند روز بعد خبر مرگ شوهرشو براش میارن 😐😐😐😐 

پس اصلا بد به دلت راه نده انشالله خیره ما هم هزار بار خواب دندون افتادن دیدیم ولی خداروشکر چیزی نشده .تعبیر خواب بر این اساسه که باید بدونی محور خواب چیه و اون محور رو تعبیر کنی ممکنه اصلا دندون محور خوابت نباشه 😊 پس صدقه بده آیت الکرسی بخون و برای آرامش خودت قرآن بخون و به هیچیم فکر نکن 😊

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا راست میگی؟ آخه دفعه ی قبل هم خون بود ولی دعوا کردم با شوهرم و طلاق گرفتم اینبار تو مد ...

ین گلم خواب دندون بده ولی وقتی خون میاد باطلش میکنه 

شوهر شما دندون لقی بود که از زندگیت انداختیش بیرون و تموم شد رفت 

خوابو اگ خوب تعبیر کنی و بهش حس خوب داشته باشی همونطوری که بخوای تعبیر میشه تو زندگیت

به کارما اعتقاد دارم و میدونم به هرچی فک کنم همونم برام اتفاق میوفته 

توهم حسای بدو گمان زنی های منفیو از خودت دور کن فقط ب چیزای خوب فک کن

میدونم زشته اما میشه ازش بپرسی این خوابمو اون خواب قبلمو ساعت ۴ اینا دیدم تو تاپک زمانش هست بلافاصل ...

من والا خوابه خودمومستقیم ازش نپرسیدم بخدایابشوهرم گفتم یا ب مادرشوهرم.خجالت میکشم شرمنده اگه دستم میرسیداازش میپرسیدم بخدا.شرمنده

2731
عزیزم اول اینکه انشالله خیره دوما چرا اینجا دنبال تعبیر خوابتی مگه اینجا کسی معبر هست ببین الان از ه ...

ممنون که وقت گذاشتی❤

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
من والا خوابه خودمومستقیم ازش نپرسیدم بخدایابشوهرم گفتم یا ب مادرشوهرم.خجالت میکشم شرمنده اگه دستم م ...

نه تورو خدا اینطوری نگو من شرمنده ام

ممنون 

ین گلم خواب دندون بده ولی وقتی خون میاد باطلش میکنه  شوهر شما دندون لقی بود که از زندگیت انداخ ...

درسته

2738
خدا رو شکر . دو تا دندون جلو و بالا پدر و مادر هستن . هر چی دندونا برن عقب تر می شه فامیل خیلی دورتر

راست میگی

امیدوارم برای هیچکس هیچ اتفاقی نیفته

من والا خوابه خودمومستقیم ازش نپرسیدم بخدایابشوهرم گفتم یا ب مادرشوهرم.خجالت میکشم شرمنده اگه دستم م ...

خوابه اولتونمیدونم ولی این خوابت همون ک اون خانم گفت اعضای خانوادست درسته ولی خون ک دیدی باطله خوابت مطمئن باش.چون منم این خوابویباردیدم پرسیدم،مطمئن باش