2410
2553
عنوان

بچه ها تورقرآن کی تعبیر خواب بلده

158 بازدید | 41 پست

صبح این خواب رو دیدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3474316/حالم-بده-خواب-دیدم-از-خواب-پریدم?postId=111612431

الانم دیدم تو مدرسه ام دندونم انگار لقه با زبونم میزم میفته زمین خون میاد بدو بدو میرم بیرون از کلاس تو آبخوری که خونشو پاک کنم

بچه ها تو رو قرآن کسی بلده کمکم کنه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ان شاء الله خيره افتادن دندون خوب نيس برو صدقه بده

میدونم میدونم گریه امونم نمیده الان

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2714

کلا خون توخواب دیدن تعبیرنداره باطله بعدم همسرم همیشه میگه خواب بده حتی اگه تخیلی باشه تعبیرنکن چون شاید جذبت بشه و اتفاق بیوفته وحدیث داریم هروقت خواب دیدین بهترین تعبیرش اونیه که خودت تعبیرمیکنی پس همیشه خوب تعبیرکن 

خون خواب روباطل میکنه تعبیر نداره

من دفعه ی قبل دیدم همون روز با شوهرم دعوا کردیم و همدن دعوا موجب طلاقمون شد

2706