2737
2739
عنوان

اولین سونو چه زمانی رفتین؟

275 بازدید | 37 پست

سلام خانما من الان ۶ هفته و ۳ روزمه.دکتر اولین سونو رو ۱ آذر برام نوشته تا اون موقع ۲ ماهم کامل میشه. خیلی دیر نیست آیا؟

من دوس دارم زودتر برم ببینم چخبره تو دلم

خداییی نکردهههه خارج رحمی نباشه پوچ نباشه زود ببینم قلب داره یا نداره

زودتر بفهمم تا دیر نشده

بنظرتون خودم برم به درخواست شخصی سونو بدم؟

دکترم فقط ۳ شنبه ها و شنبه ها میاد و راهش دوره

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

سونو تشکیل قلب رفتی ؟؟؟

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

دکترتون کتر درستی کردن ، بهترین زمان برای تشکیل قلب همون ۸ هفته است ، زودتر بری ممکنه تشخیص ندن و الکی استرس بگیری.خارج رحمی علائم داره 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خییییییییلی دیره

۸ هفته رفتم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
دکترتون کتر درستی کردن ، بهترین زمان برای تشکیل قلب همون ۸ هفته است ، زودتر بری ممکنه تشخیص ندن و ال ...

چه علائمی؟اخه من سمت چپ رحمم تیر میکشه نگرانم

2738

خانمی دیر نیست اصلا . منم هفت هفته و شش روز بود که رفتم و قلبشم تشکیل شده بود . بنظرم همون موقع بری بهتره چون گاهی توی این شش هفته ممکنه قلبش هنوز تشکیل نشده باشه و دچار استرس بشی

خدایا هزار مرتبه شکرت   
عزیزم اولین سونو سونو قلب که تو هشت هفته باشه بهتره تا اونموقع قلبش تشکیل شده. زودتربری قلب تشکیل نش ...

اها پس صبر کنم تا اون موقع

خییییلی دیره،بهترین زمان ۸ هفتس و از اون ب بعد ۱۲ هفته برا غربالگریه دیگه

منم ۱ آذر ۸ هفته ام تموم میشه برام سونو قلب نوشته

خانمی دیر نیست اصلا . منم هفت هفته و شش روز بود که رفتم و قلبشم تشکیل شده بود . بنظرم همون موقع بری ...

اها باشه پس صبر میکنم خیلی ممنون

2706