2733
2734
عنوان

اولین سونو چه زمانی رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 37 پست
منم ۱ آذر ۸ هفته ام تموم میشه برام سونو قلب نوشته

اها خوبه پس،ببخش من هنوز تو خوابم قاطی کردم😁انشالا ک صدای قلب نازشو میشنوی😍🤲

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
من 6هفته و 6روز بود رفتم قلب داشت

اخه تا هشت هفته جا داره که تشکیل بشه خانمی بعد اون اگه تشکیل نشده باشه باید سقط بشه!!

مبارکه عزیزم ایشالله نی نی صحیح و سالم متولد بشه

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه هنوز همونو میگم دکتر ۱ آذر نوشته دیگه

من ۱۰ هفته رفتم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
اها خوبه پس،ببخش من هنوز تو خوابم قاطی کردم😁انشالا ک صدای قلب نازشو میشنوی😍🤲

واییییی انشالله دعا کن 

مرسی گلم

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
اخه تا هشت هفته جا داره که تشکیل بشه خانمی بعد اون اگه تشکیل نشده باشه باید سقط بشه!! مبارکه عزیزم ...

منم بچه اولمه اطلاعات نداشتم پیش دکترم نرفتم ازمایشم ندادم خخخ یهو مادرم گفت بریم سونو رفتم دیدم بله 6هفته و6روزمه قلبم داره بعد اومدم خونه خوابیدم 

2740
نگران نباش عزیزم. ایشالله بارداری راحتی داشته باشی و کنجدت صحیح و سالم بیاد بغلت

واییی انشالله😍😍ممنون مهربون

انشالله توام صحیح و سالم نینستو بغل بگیری

منم بچه اولمه اطلاعات نداشتم پیش دکترم نرفتم ازمایشم ندادم خخخ یهو مادرم گفت بریم سونو رفتم دیدم بله ...

😂😂😂عزیزم چه بامزه😍خداروشکر

انشالله صحیح سالم بغلش بگیری

اخه تا هشت هفته جا داره که تشکیل بشه خانمی بعد اون اگه تشکیل نشده باشه باید سقط بشه!! مبارکه عزیزم ...

انشالله ممنون عزیزم دعا کن🙏🏻♥️

2706