2733
2739
 منم از الان استرس جاری دار شدن رو دارم . ۱۲ ساله تک عروسم و پدرشوهرم خیلی دوستم داره و حرفم تو ...

۲۰روزبعدعروسیم جاری دارشدم

اونم چه جاری ای👌

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
حق داری...تازه من از دوست دختر داداش دوست پسرم خوشم نمیاد ک هنوز معلوم نیست یه روز جاری هم بشیم یانه ...

حالا ببین خودت اصلا زن دوست پسرت میشی بعد بشین به جاری فک کن

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا خودتو با اون مقایسه نکن فقط خودت اذیت میشی برای من اصلا موقع عقد هیچی نیاوردن اما برای جاری بعدیم حلقه وچادر و لباس ومدل پایه گلشو خودم گفتم بخررن بالاخره هرسال میگذره بر روزتر میشه الان هم وضع جاریم خیلییی ازما بهتر ،انشاالله خدا بیشترشم بکنه اصلا برام مهم نیست مهم خودم وهمسررم و بچه هام

به وقت تولد دوقلوها  
2728
استاتر تر خدا ببخشید منظورم شما نیستی ولی عجب آدمایین رفتن خواستگاری دختر ۱۶ ساله!!!  معلوم نی ...

میگه 19کی گفت 16😓

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2738

استارتر تو رو خدا مث جاری من رفتار نکن.کلا چشم دیدن نداشت و روابطو زد داغون کرد.بین برادرا رو کلا خراب کرد از اونورم انقد باج میده به خانواده شوهر که طرفشو بگیرن.کلا خیلی زیاد منو اذیت کرد

عزیزم منم یه وقتایی ناراحت میشم چون همین جاری باعث شد ک همسرمم نذاره با پول خودش برای من چیزی بخره چه برسه ب خانواده همسر و کلا این بین خییییلی ب من ظلم شد ولی با خودم میگم خدا جای حق نشسته من چرا خودم رو ناراحت کنم و ناراحتی رو ب همسرم انتقال بدم ، مگه فقط همین دنیاست و فقط لذت های این دنیا مهمه، راستش بخدا میگم خدایا من نمیخوام جر و بحث و ناراحتی درست کنم اما در عوضش تو اون دنیا شما بهم بهترش رو ببخش اما واقعااحساس میکنم خدا جواب خیلی از سختی ها رو داره این دنیا میده و در واقع باعث میشه از این دنیا هم لذت ببرم هر چند الان هشت سال از زتدگی سخت و پر فراز و نشیبم میگذره، اما احساس میکنم ک در اینده ای ن چندان دور درهای رحمت ب روم باز میشه و فقط و فقط من باید صبور باشم و چشم ب لطف و محبت خدا داشته باشم و بس. شمام فقط خودت رو ب خدا بسپار و امیدوارم خدا اونقدی ب همسرت بده ک انشالله از پول و سرمایه همسرت لذت و استفاده ببری

تجربه ثابت کرده هر چقد بی تفاوت تر باشی راحت تری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
به همسرت بگو بهش بگه .ولی به هیچ وجه اجازه نده که رو روابط خودت و جاری جدید اثر بزاره اینو از تجربه ...

به همسرم گفتم گف خودم میخرم...میخام واست ماشین بخرم طلا بخرم...گف اگ کسی چیزی بهت میگه چون خودش کمبود داره این جوری بقیه روهم‌ تخریب میکنه 

اونجوری که بهتره از اول عادت کردی . من به شرایط الانم عادت دارم . 

👌من ک راحت شدم جاری خودشیرین رو می بره باخودش منم ندوس داشته باشن راحت ترم😃

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
2706