2737
2734
الان فهمیدم خرید عقد میخان برن من خرید عقد نداشتم...حتی الانم لوازم ارایش ندارم مث سایه و اینا....می ...

خاهر جان غصه نخور بابا بیخیال چته تو 😳😳😳چندسالته و چند ساله متاهلی

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۲۲...دوساله

من ۲۳سالمه ۳ساله متاهلم .بخدا قسم ک هیچکدوم برام ی هزاری خرج نکردن و انتظاری هم نداشتم .الانم دقیقن شرایط ترو دارم .برادر شوهرم متولد ۶۸هستش مجرده دنبال زن گرفتنه.مادرشوهرم براش حسابی خرج میکنه کمکش میکنه ولی من اصلا برام مهم نیس .الهی ک خوشبخت شه  و ی زن خوب گیرش بیاد .مگه من حسودم .منم شوهرخوبی دارم ک برام تلاش میکنه و زندگیم خوبه این برام کافیه😊مثبت فک کن گلم اهمیت نده خدابزرگه ایشالا دستو بال شوهرت باز بشه کلیییییی ب خودت برس طلا بگیر و.....

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍