2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استارتر گل و عزیز

فقط یک نفر مونده ب تکمیل لیست

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ آبان انشالله .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2456

منم از الان استرس جاری دار شدن رو دارم . ۱۲ ساله تک عروسم و پدرشوهرم خیلی دوستم داره و حرفم تو خونه مادرشوهرم برش داره . تازه خواهر شوهرم ندارم . کلی هم حسودم 😭😭😭 . خدا کنه زن نگیره داداشه حالا حالا هاااا😫

2714
وقتی اومدیم خونه خواهرشوهرم گف اگ قبول کنن ازهمه تو خانواده سره دختره....بعد باز اون‌یکی خواهرشوهر گ ...

چه عقده ای.ولشون کن عمدی میخوان حرص بدن.من جاری کوچیکه هستم قبل اومدن نمیدونم چی گفته بودن جاری وسطیم ازم بیزاد بود.از اونورم نامحسوس اونو با من مقایسه میکردن که من ناراحت شم.کلا دوس دارن دشمنی درست کنن.جاری منم خیلی زمینه ش رو داشت.حسود بود.الانم دشمنیم😃😃

2706