2737
2739
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست
پدرای آینده رو باش    

قبل اون باید بگی مادرای آینده رو باش !!!!!!!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

که چی مثلا رفتی خودتو بندازی جلوی ماشین که اون بیاد جلوتو بگیره دلش به رحم بیاد؟ یه ذره عزت نفس چیز خوبیه خیلی قلدر بودی مردونه برمیگشتی خونت  نه اینکه بخوای فیلم بازی کنی ! حالا خوب شد ؟ بجای یکی دو تا خوردی ! نگران بچتم هستی اونوقت؟ نگفتی یه ماشین میزنه بهت ناقصت میکنه یا بچتو ناقص به دنیا میاری؟ یکم عقل چیز خوبیه

تو ک میخواستی خودتو بندازی جلو ماشین چ فرقی برات میکنه؟  دوما اون شوهر بیشعورت باید ب فکر میبو ...

اون لحظه به حدی عصبی بودم که به عاقبت کارم فکر نکردم...ولی الان که به خودم اومدم نگران اون بچه بی گناهم...هفته17

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2731
مادر اینده هم میخاسته خودشو پرت کنه جلو ماشین ی  راننده بدبختو بدبخت تر کنه. من از مرد طرفداری ...

عزیزم من عنوان خوندم و سرسری کپشنو

متوجه نشدم که استارتر با وجود حاملگیش میخواسته چنین کاری کنه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
ناخواسته ام باشه وقتي با اين وضع اشنا بودي بايد سقط ميكردي  بحث اينده يه انسانه   با اين ...

چه راحت ميگي سقط ... خدا بخير كنه...چيزي ك خدا خاسته شوهرش ادم نيس دليل نداره ادم بكشه و خودشو زندگيشو تباه كنه.. شما مث اينكه هنوز توجيح نشدي قتل يه جنين چه جوري تباه ميكنه زندگي يكيو... 🤦‍♀️🤦‍♀️

پدر و ایضا مادر اینده

توچمیدونی تو دل من چی میگذره...کارمو به قرص اعصاب کشوندن این عوضیا

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
مادر ایا لیاقت داره که میخاد هم خودشو بکشه هم بچرو هم ی راننده رو بیچاره کنه و خانوادشو آواره؟؟؟؟

والا 

بگو خوب تو راضی خوتو و بچتو بندازی جلوی یه ماشین دیگه اون راننده بد بخت فلک زده چه گناهی داره ،اه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
اولين جمله اي كه تاپيك تو ديدم اين بود مردك عوضي اشغال هيچي نداره!! با عرض پوزش ها ...

عزیزم تاپیک کامل بخونین خانم داشته خودش مینداخته جلوی ماشین شوهرش کشیدتش کنار، اسی یه جوری نوشته انگار شوهرش هلش داده جلوی ماشین، لطفا تا از صحت و سلامت عقل خودتون و همسرتون مطمئن نشدین بچه دار نشین

حالت خوبه الان عزیزم؟ واسه حرف دیگران میخوای جون خودتو بگیری اخه 😐

خودم مهم نیسم اجی به خدا از جونم سیر شدم دیگه

واسه بچم دعاکن😔

قبل اون باید بگی مادرای آینده رو باش !!!!!!!

هزار بار توضیح دادم که فقط عنوان خوندم و سرسری پست اول رو و متوجه حرکت استارتر نشدم وگرنه کار استارتر بدتر بوده 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
😔😔😔😔از خدا میخوام ب خودش بیاد عزیزم 

عزيزم امضاتوخوندم حالت بهتره؟ان شاءالله كه بحق امام زمان عج بحق حضرت زهراحالت خيلي زودخوبه خوب ميشه وبهترينهاروپيش روداشته باشي عزيزم توكلت فقط بخداعزيزم هيچكدوم ازكاراش بي شك بي حكمت نيست مطمئن باش

ما واسه همه ارزوی خوشبختی میکنیم ولی اگه الان یکی تاپیک زده بود که ی نفر خودشو پرت کرد جلوی ماشینمو بیچارم کرد همه الان داشتن شما خانم محترمو ندیده و نشناخته نفرین میکردن.

درسته آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706