2737
2734
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست

کارت خیلی خطرناک بوده همسرت ازت دفاع نکرده که نکرده تو باید شب تنها بیفتی تو خیابون انتطار داشته باشی کسی نیاد دنبالت چقد بچه ای چند سالته ؟مادر شدی دیگه بهتره عاقلانه تر فک کنی اگه بلایی هم خدایی نکرده سر بچه اومده باشه مقصر تمام و کمالش تویی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱کم خوددارباشید به خدا همه ازاین مشکلات دارن فقط شما نیستی که.

بعدشم شمامادری به فکر بچه باش براش مادری کن .این استرسهای بعدارواعصاب بچه اثرمیزاره

الهی نینی سالم و صالح ازت خواستم 
2731
رفتم اورژانس یه بیمارستان فقط صدای قلبشو شنیدن همین دستگاه سونو نداشتن

اگر درد نداری و خونریزی نداری همین کافیه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اولين جمله اي كه تاپيك تو ديدم اين بود

مردك عوضي اشغال هيچي نداره!!

با عرض پوزش ها ولي چطوري براي اين حيوان دارين بچه ميارين

حداقل به شما فكر نميكرد به بچه ي خودش فكر ميكرد مردك بي عقل

تازه پسر لنگه ي مادرشه 

مادرش وقتي مراعات حال يك خانوم باردار رو نكنه از پسرشم نبايد انتظار داشت

2740
چرا اخه  مگه بچه این ☹☹☹

اعصاب نذاشتن واسم به مرگم راضی ام..با بی پولیش با همه چیش ساختم اینه تشکرش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
به قران ناخواسته بود...تاپیکای قبلموبخون

ناخواسته ام باشه وقتي با اين وضع اشنا بودي بايد سقط ميكردي 

بحث اينده يه انسانه  

با اين دعوا ها و همچين رفتارايي انساني كشته بشه بهتره تا بياد و اين شرايط رو ببينه

مادر شوهرای عقده ای اه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
2706