2737
2739
عنوان

باورتون میشه روز روشن دزد اومده خونمون همه طلاهامو برده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 85 پست
خونه ی مارو ۲ سال پیش دزد زد پلیس بعد ۷،۸ ماه پیدا کرد😊 درسته بی عرضه ان ولی بعضی وقتا ادمو سورپرای ...

اینا خیلی اتفاقی یکیو میگیرن بعد میگن همه رو اعتراف کن.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

دختر دایم با جاریش تو ی خونه 3 طبقه میشینن.کار شوهراشون یکیه ...گاوصندوق تو خونه جاریش طبقه 3 

هیشکی تو ساختمون نبوده دزد اومده گاوصندوق  رو برده😐به اون سنگینی از پله ها پرت میکردن پایین تمام سنگای پله ها شکسته بود😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چجوری فهمیدین کار اون بوده؟ 

با کمک آگاهی و کلانتری .. یه دستی زدیم ، خودشو سریع لو داد ... آبروشو نبردیم ولی  چیزایی که برده بود آورد و نوشته ازش گرفتیم

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2728
دختر دایم با جاریش تو ی خونه 3 طبقه میشینن.کار شوهراشون یکیه ...گاوصندوق تو خونه جاریش طبقه 3  ...

یک همسایه نداشتن بیاد هم دعوا کنه بگه انق تق تق نکنین ؟؟؟؟؟؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اومدن ایفونو زدن دوبار خودشونو قایم کردن.مطمئن شدن کسی خونه نیس.لیفون دوبار عکس گرفته

کدوم شهری عزیز؟برادر شوهرم پلیسه شاید تونست کمکتون کنه اگه عکساشونو دارین حتما پیدا میشه نگران نباش

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)
یک همسایه نداشتن بیاد هم دعوا کنه بگه انق تق تق نکنین ؟؟؟؟؟؟

نه خالی بود.همه با هم رفته بودن دهات😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2738
طلایاب دارن بابا وگرنه جای طلاهارو ک هرکسی جز فامیل درجه یک نمیدونه حرفا میزنین

ما همون فامیل درجه یکمون دزدی اومده بود خونمون الان آدم ب چشاشم اعتماد نداره😑

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)
اومدن ایفونو زدن دوبار خودشونو قایم کردن.مطمئن شدن کسی خونه نیس.لیفون دوبار عکس گرفته

احتمالا طلایاب داشتن دقیق جاشو یافتن و البته مطمعن بودن شما دیر میاین خونه ؟؟؟به کسی نگفتین دارین میرین بیرون حتی به همسایه مثلا تعریف کنی فلان روز مهمونی دعوتم چی بپوشم ؟؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
آره اتفاقا طرفو در حال دزدی از یه خونه ی دیگه گرفته بودن فهمیدن طرف معتاد بوده هر چی میدزدیده خرج مو ...

عزیزم طلاهاتون بهتون پس دادن؟مخصوصا معتادارو اینقدر میزنن تاهرجیم نزدیدن اعتراف کنن .ولی وقتی پول ندارن بدن میتونن جیکارش کنن ولش میکنن میره .به نظرمن اونیو باید دار بزنن که ارشون طلا ددزدیارو میخره.

اسی از اینایی نیستی که از دسشویی رفتنشونم استوری میذارن جون جندوقت پیش یه خانومه استوری گذاشته بود دارم میرم فلان جا وازاونجاهم کلی استوری گذاشته بود یکی از فالووراشم راحت رفته بود خونشوخالی کرده بود خیلی شیک مجلسی

2706