2737
2734
عنوان

باورتون میشه روز روشن دزد اومده خونمون همه طلاهامو برده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3016 بازدید | 85 پست

عزیزم دزدا جدیدن طلایاب دارن شماهرجا بذاری میان میبرن مثه اب خوردن .ماهفته پیش حدود ۱۰۰میلیون همینجوری تازه ازتو گاوصندوق بردن بعدمیگفت یه ذره طلا بدلی کنارش بود اونارو نبرده بودن تازه خونشون هم نگهبان داشت هم دزدگیر

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین حرف یک هموطن ایرانی بعد از هر دزدی😂😂

خب هر کسی جرعت خونه رفتن نداره

اونم فقط برا طلا

چون دزد غریبه ک نمیدونه تو طلا داری یا نداری

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

ولی من یک نفرم ندیدم دزدشو پلیس پیدا کنه ... عمه شوهرم بنده خدا الان ازماه رمضون نصف زندگیشو بردن ... خواهرخودم پولشو بردن ... برادرسوهرم گوشیشو ... ولی پیدا نشد که نشد

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731
والا غریبه چ میدونه بره ی خونه دزدی چی در انتظارشه شاید اصن ی گولاخ اون تو باشه😂

اومدن ایفونو زدن دوبار خودشونو قایم کردن.مطمئن شدن کسی خونه نیس.لیفون دوبار عکس گرفته

جالبه که بعد از دزدی برای رد گم کردن ، اولین کسی که اومد خونه و ابراز همدردی کرد همین خانم بود ... جالبتر هم اینکه چند روز بود پشت سر هم تماس می‌گرفت و حال و احوال میکرد و یا سر می‌زد 

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
خب هر کسی جرعت خونه رفتن نداره اونم فقط برا طلا چون دزد غریبه ک نمیدونه تو طلا داری یا نداری

الان همه‌ دیگه چند تیکه طلارو‌دارن خونشون

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
ولی من یک نفرم ندیدم دزدشو پلیس پیدا کنه ... عمه شوهرم بنده خدا الان ازماه رمضون نصف زندگیشو بردن .. ...

خونه ی مارو ۲ سال پیش دزد زد پلیس بعد ۷،۸ ماه پیدا کرد😊 درسته بی عرضه ان ولی بعضی وقتا ادمو سورپرایز میکنن😃🙃

خونه ی مارو ۲ سال پیش دزد زد پلیس بعد ۷،۸ ماه پیدا کرد😊 درسته بی عرضه ان ولی بعضی وقتا ادمو سورپرای ...

خدا کنه این بنده خدا عمه شوهرم زن سرپرست خانواره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706