2737
2739
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
عقشامن رفتم این نمونه گیرداده واز😂😂😂😂فردا باتاپیک جدیدمیام😉شب بخیرعقشولیا❤❤❤😍😘

نمونه؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@nazgol2000     سلام عزیزم خوش اومدی

@nazgol2000   ايشونم بانوي مهربان منتظر معجزه ن😍

راستي اسمت چيه؟؟؟؟؟

در صمن ي دخمل ناز و عشق دارن♥️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
بخدا از روزی که اومدم تواین تاپیک خیلی کم میرم تاپیک های دیگه... دلم برای تاپیک های مادرشوهرو خواهر ...

منم خيلي كمتر ميرم.....

نرو اون تاپيكا بيزاااار باش

منم خيلي كمتر ميرم..... نرو اون تاپيكا بيزاااار باش

الان منم میخواین معتاد کنین😂

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم
الان منم میخواین معتاد کنین😂

نميخواي بياي باماااااا؟ روز اولي دعوتت كردم نيومدي...

2738
شوهرمومیگم فدات😉😂😂😂نمونه ی سال قحطی😂😂😂😂

اهاااااا راحت باش😈

بخدا از روزی که اومدم تواین تاپیک خیلی کم میرم تاپیک های دیگه... دلم برای تاپیک های مادرشوهرو خواهر ...

👍😂😂😂😂😂😂😂😂عشقی شماااااااااااگلم❤😍😘

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
نميخواي بياي باماااااا؟ روز اولي دعوتت كردم نيومدي...

اومدم کههه

ولی خوب نمیدونستم دوستیتون دائمی وتاپیک همیشگیه

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم
اومدم کههه ولی خوب نمیدونستم دوستیتون دائمی وتاپیک همیشگیه

خودمونم نميدونستيم😁

این چیه😂😂😂😂😂

خب راحت نباش اصن بمن چ👿

خوبمن که الان درباره شماچیزی نمیدونم

کامل معرفی نمیکنین خودتونو؟؟؟

2706