2733
2734
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29442 بازدید | 5972 پست
بكنم 😱باش😂 منم الان قط كاربري ميشم ميدونم 😂

😂😂😂😂😂 خدا حافظ ای همنشین همیییشههههههعع

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
واي هرچي حميده سرچ كردم پيدات نكردم عذاب وجدانم داشتم😂

😂😂😂تو انداختی سره زبونم کرمم گرف گفتم بذابپرسم از همه😂😂😂😂😂

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عصابم خورد شد آخه بد بود مگه سؤال😉😂😂

ن خطلي هم خوب بود😂😂😂😂😂چش بود مگه خب بازيه يكم جنبه....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
طلاق بگيريم بريم كانادا خواهر؟😂😂

من الان خارجم میارمت اینجا فقط چطوری نمیدونم خودمم وابسته به شوهر اینجام 😂😂😂😂😂

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2728
اسی لهنتی همه دوست دارن دلیل ترکونده شدنتو بدونن همه باید بیان خصوصی😀😀😀

آره بیان خصوصی ک نترکم دیگه😂😂😂😂😂😂😉

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
😂😂😂تو انداختی سره زبونم کرمم گرف گفتم بذابپرسم از همه😂😂😂😂😂

ميگم ك عذاب وجدان داشت ميكشتم😂گفتم ب اون غلظت نگوووووو😂😂😂😂😂😅

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
الان ميرم پاكش ميكنم😑😑

برو‌‌ تا به سرنوشت اسی دچار نشدی

آره بیان خصوصی ک نترکم دیگه😂😂😂😂😂😂😉

پس به منم بگو تا از فیظولی نمردم😂😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
اصن از سایز نپرسین دیگه😉😂😂😂😂😂

از وزن چی؟😁

اي بابا اون اونو ميگم😂

ها😂😂😂😂😂بيخي باباااااا ميتركيماااا

اصن از سایز نپرسین دیگه😉😂😂😂😂😂

حتي سايز كفش😂😂😂😂

2706