2733
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

خوب یعنی چی الان زدن این تاپیک ها که چی بشه الان من اصلا تلیاردر بعد چه کمکی به بقیه میشه😒😐😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
دوستان دقت کنن....  فقط اونایی که پیگن ما پولداریم خودمونم براش زحمت کشیدیم....  کذب محض ...

حرف شما درسته ولی یه وقتایی هم میشه ما ۸ ساله ازدواج کردیم البته نمیگم کمک نشدیم ولی کمکا در حد یه روغن و یه رب و پنج کیلو برنج بود و تازه بعد همینم پدر همسرم میگفت من یک نفره خرج ده نفر را میدم اوایل نامزدی یه مغازه پیش خرید کردیم به زور قسط میدادیم قسطش دوبرابر حقوق همسرم بود من کار در منزل میزدم بعد از ظهرا پخش میکردیم دوسال بعد عروسیمون قسط مغازه تموم شد یه مقدار طلا تو این مدت ودست دوم خریده بودیم البته زیاد بود با کار زدن خودم البته خودمم دانشجو بودم تاج عروس میزدم سال ۹۴ با پول قرعه کشی یه پراید مدل ۸۴ خریدیم مسافر کشی هم اضافه شد همسرم یه دوره کار نصب کابینت دید کابینتم نصب میکرد بعدش یه پنجاه واحد مسکن مهر بهش پیشنهاد شد واسه کابینت پول قرض کردیم ورق خریدیم دادیم برش دادن نصب کرد سود خوبی بردیم اومدیم طلاهارا فروختیم سود را هم گذاشتیم روش یه واحد مسکن مهر خریدیم بعدش پراید را فروختیم وانت خریدیم داداشم واسمون یه وام جور کرد خودمونم یه مقدار پول داشتیم یه ۲۰۶ لیزینگی پارسال خریدیم همه ی این کارا انجام شد ولی با روزی ۱۸ ساعت کار کردن چون همه میگفتن فقر ۴ ساله ادم رااز پا درمیاره البته همه ی این اتفاقا به خواست خدا بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دہ تومن در آمد خوب نیس لھنتے دہ تومن درآمد فوق العادس میفھمے فوق العاددددددددہ ما یہ بار دو ملیون وا ...

من فقط دو تومن باید شهریه مهد بدم😧

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

یه چیزی که هست اینه که فقط پول تعیین نمیکنه مدل زندگی رو (قطعا تاثیرگذار هست و یکی از فاکتورهای اصلی هست ولی تمامش نیست)

سبک زندگی خیلی مهم‌تره

من نمیگم پولداریم. چون واقعا نیستیم ولی بد نیستیم. مسافرت زیاد میریم چون زن و شوهر جفتمون اهل گردشیم ولی سخت گیر نیستیم. (البته نهایتا یکی دو روزه)

دو سه روز تعطیلی پشت هم بهمون بیافته میریم سفر

البته که سفرها داخل کشور هستن و چون زمانشون کمه هزینه هنگفت تحمیل نمیشه بهمون. برای یه سفر خارج از کشور باید پس‌انداز کنیم. اینجوری نیست هوس کنیم و بریم

البته که تو اولویت‌هامونم نیست فعلا. چون هرچی داریم حاصل تلاش خودمونه قاعدتا حساب کتاب نکنیم ممکنه به مشکل مالی بخوریم برای همین واقعا حساب شده خرج میکنیم

از اونور میبینم یکی از دوستای همسرم واقعا ندارن سر ماه رو به ته ماه وصل کنن ولی جوری لاکچری خرج میکنن و سفر میرن که آدم انگشت به دهن می‌مونه. قرض میگیرن و خرج میکنن. بعد باز قرض میگیرن قرض قبلی رو میدن

نمیگم بده‌ها. خیلی از خانواده‌های آبرودار اینجوری میکنن و در نهایت یه پیشرفتی در زندگیشون حاصل میشه ولی اینا نه. برای تفریح قرض میکنن فقط

خب این سبک زندگیشونه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2731
حرف شما درسته ولی یه وقتایی هم میشه ما ۸ ساله ازدواج کردیم البته نمیگم کمک نشدیم ولی کمکا در حد یه ر ...

ببینید عزیزم شما اشاره کردی؛

اول کمکا بوده... این کمکا آدمو جلو میندازه. مثلا من الان باید یه گونی برنج رو با دویست ، سیصد معامله کنم و یک نفر بهش یک گونی تعارفی میدن.

دوم قرعه کشی، سوم پیشنهاد خوب 

اینا مؤثرن فکر کن اگر نبودن شما همون حالت قبلی رو داشتین. برای یکی میشه و برای صد نفر نمیشه.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

اونی که خیلی پولداره اینقدر وقت نداره که بیاد تو نی نی سایت سرش جای دیگه گرمه ماهاهمه درحدمتوسط هستیم یه خونه ویه ماشین وحقوق کارمندی وزندگی عادی داریم تعطبلات شمال بقیه ی ایام هفته خونه سرگرم کاررو خونه داری 

2738
ما چون خیلی پولداریم شوهرم 5 ماه کفش نداشت. با دمپایی میرفت این ور اون ور. بعد یه بار ماه رمضون رفت ...

چه بد ولی بنظرتون پول بسته‌های اینترنت رو پس از کجا میاورده 

تمام من برای تو ♥️تویی که جان من شدی 

از استارتر عزیز عذر میخوام ولی این چه موضوعی هست که راجع بهش تاپیک میزنین؟ اگر اینقدر بیکارین بیاین راجع به موضوعات مفید تر مثل تربیت بچه یا لااقل راجع به موضوعات و خاطرات خنده دار صحبت کنید که حال همه خوب بشه. یعنی چی که پولدارا و بی پولا بیان. الان یه عده میان از بی پولی و فقرشون ناله میکنن یه عده پولداری شون  و به رخ میکشن نتیجه اش اینه که حال یه عده ای خراب میشه(منظورم خودم نیستما. کلی میگم). آخه به بقیه چه ربطی داره که هرکس چقدر درامد داره و تو یخچالش چی داره!!!!!!!!

یه نکته ی دیگه رو بگم اینه که کسی که از بچگی پولدار به دنیا اومده با کسی که به واسطه ی تلاشش به پول ...

نه این بخاطر اینه که پسرت هنوز بچه است منم وقتی بچه بودم به ولخرجی کردن معروف بودم... ولی الان نه اینجور نیستم

عزیزم همین خوبه از امکانات حداقلت بیشترین لذت رو ببری وحسرت نخوری 

بله قطعا همینه

کاش آدما یاد بگیرن از اون چیزی که هستن و دارن لذت ببرن نه اینکه تظاهر به چیزی کنن که نیستن

ما هم خدا رو شکر خدا بهمون تن سالم داده و اراده

تا اینجا رو پای خودمون اومدیم و رشد کردیم

بعد از اینم همینطور خواهد بود

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706