2737
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

یه بار عقد که بودیم رفتیم مشهد. خیلی هوا گرم بود.نزدیک حرم رفتیم آبمیوه بخوریم. اصلا فک نمی.کردکردم.گرون باشه. بعد دستمون هم خیلی کم پول داشتیم. دو تا آبمیوه خوردیم. آخرش آقاهه گفت میشه 25 تومن 😨

همونو تو شهر خودمون میدادن 5 تومن خدا وکیلی .

کوفتم شد 😁😁

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
با نامزدم رفتیم بیرون چند سال پیش😂 گفتیم بیریم یه آب میوه بخوریم، منم گفتم بزار یه ردبول بگیریم بخو ...

دمت گرمممممم عالی بود😂😂😂😂

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما چون خیلی پولداریم شوهرم 5 ماه کفش نداشت. با دمپایی میرفت این ور اون ور. بعد یه بار ماه رمضون رفت ...

وای فکر کردم داری شوخی میکنی عزیزم😢

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2742
من وشوهرم ودخترم اخرین باری روکه گوشت وماهی خوردیم یادمون نمیاد😢اخرین مانتوی خریدم 2سال پیش بوده اص ...

واقعا راست میگین؟

اگه واقعا راسته ببخشید که میگم چرا هزینه های الکیتونو کم نمیکنید والا برای مثال نت داشتن چندان مهم نیست ولی ماهی یک بار گوشت خوردن واجبتره حتی یه تیکه

قصد بی احترامی نداشتم البته

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
ما پولداریم ولی همسرم بخاطر کارش و همین پول در آوردن هییییچ موقع نیست با ماشین که میرم دور دور تو ...

اگر شوهرت خوبه خدارو شكر كن 

من شوهرم پولداره باهم بيرون هم ميريم ولي دلم بريده از اين زندگي انگار نيستم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2740

من پولدارنیستم .فقط ی چیزیو خوب یاد گرفتم اینای ک پولدار نیستن خیلی بهتر از بعضی پولدارا زندگی میکنن.میدونی چرا؟ چون پولدارا پولشون زیاده طمع دارن دوس ندارن ازپولشون کم بشه و روز ب روز هی بیشتروبیشتر شه.

من درحد سالی ی دست لباس (البته شیک)میتونم بگیرم .اچاره نشینیم.درسته پولدار نیستیم اما از بعضی پولداری اطرافمون خیلی بهتر زندگی میکنیم حرص وطمع نداریم. واینکه بخاطر اینکه پولدار نیستیم شده که قید چیزایی که دوس دارمو بزنم..گاهی چقد دلم هوس ثروتمند بودن میکنه اما همین ک بیماری رومیبینم بخصوص فلج، ب خدا میگم خدایا غلط کردم ناشکری کردم هیچی نمیخوام شکرت ک سالمم...

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
حرف مفت زده 😂😂😂

آره از عوارض زیاد گوشت خوردن بوده احتمالا 😂

ولی تاپیک جنجالی ای بود تقریبا 1سال پیش

سهیلا جان خونتون تموم شد بسلامتی؟ 

اوضاع طوری شده که اگه ازت بپرسن حالت چطوره؟ باید بگی...     'بهتر از فردا' 
مثلا یکیو میشناسم پول نداشتن گوشت بخرن تو قورمه سبزی مرغ میزنن

عزیزم نمیدونم کدوم شهری اما تو شهر ما قرمه سبزی با مرغ هم درست میکنن و بسیار خوشمزه میشه...البته درستش با گوشت قرمزه ولی خوب با مرغم خوشمزست

من وشوهرم ودخترم اخرین باری روکه گوشت وماهی خوردیم یادمون نمیاد😢اخرین مانتوی خریدم 2سال پیش بوده اص ...

قبل خواب سوره واقعه رو بخون عزیزم 

اگر نماز شب هم بخونی خیلی خوبه 

ان شالله زندگیت پر برکت وخیروفراوانی  باشه. 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

کسی که پول داره از اولم داشتن علاوه بر عادی بودن براش کلاس الکی نمیزاره خودمونیش یعنی خیلی بی ریا

البته ی عده تازه به دوران رسیده ان تحمل اونا خیلی سخته

من‌خونه کسی رفتم‌که ی چایی رو همچین با عشق آورده‌که از صدتا قهوه خونه اون آدم پولدار بیشتر چسبیده به جونم

هر چیزی ظرفیت میخوااد به نظرم

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2706