2733
2739
عنوان

تاحالا سوتی کلامی دادین ؟؟ امروز یه سوتی افتضاح دادم آبروم رفت 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11122 بازدید | 247 پست

منم یه بارسرسفره باخواهرم وشوهرش وشوهرخودم نشسته بودیم حرف یه ادم دستمال یزدی شدگقتم بره گم شه خ......مال یعنی نابودشدم شوهرم سرم دادزدگفتم ببخشیدمغزم کارنکردهنوزم یادم میاداب میشم🙄

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید سوتی نباشه ولی بزارید بگم ، من رفته بودم خونه بابام دخترم لباسشو کثیف کرده بود مجبور شدم لباس خواهر زادم برا بپوشم ک بزرگ بود براش ،  یعنی لباس دختر هفت ساله برا دختر دوساله زیاد گشاد نبودا ولی استینش بلند بود بعد مادر شوهرم اومد خونمون یهو دخترم با آستینای آویزززون دویید سمت مادرشوهرم  بعد مادرشوهرم گفت این چرا لباسش اینجوریه منم گفتم هیجی لباسش براش بزرگ شده از دهنم پرید یهوو اینو گفتم تا شبش یادم میومد میخندیدم ، البته متوجه نشد چی گفتم

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2742
وا بد نگفتی که خوبه که من نفهمیدم که چه اشکالی داشته

رودروايسى داشتم به نظرم جواب مناسبى نبود

هر چند كلا من براى اينجور اتفاقايى زياد خودخورى ميكنم دوس دارم همه چى خيلى پرفكت باشه

لبخند مکش مرگ ما ینی چی؟

یعنی لبخند ملیحی که خودت فک میکنی جذابه ولی نیس😁

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2740
یعنی لبخند ملیحی که خودت فک میکنی جذابه ولی نیس😁

😂😂😂😂 جالب بود

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
به به بارون 

آره.... کلی هم تگرگ زد .... خیلی... یکیش خورد تو سرم🙄🙄🙄😂😂

اینجا بارون که میاد همیشه خیلی شدید میاد

کلا شهرو آب برمیداره..

این دفعه که آب و یخ بود😁

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
چرا الکی میگی جوکات رو تو فضای مجازی 100بار دیدم 

عزیزم!

اینا واسم اتفاق افتاده و من هم اینجا بازگوش کردم، حالا شاید چند جا گفته باشم، چه دلیلی داشت بهم تهمت بزنی؟

اگه راست میگی، با مدرک ثابت کن، نه اینکه تهمت بزنی‌

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
راستی قبلا شما یه تاپیکه دیگم بودین که عکسمو گذاشته بودم  که شعر میگفتین  دست به قلمتون ...

ممنونم عزیزم 

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706