2752
2734
عنوان

تاحالا سوتی کلامی دادین ؟؟ امروز یه سوتی افتضاح دادم آبروم رفت 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11161 بازدید | 247 پست
یه بار عکس پسرمو گذاشته بودم پروفایل واتس آپم، بعد شوهر خواهرم پیام داده بود ماشاء لله بهش. منم ...

چرا الکی میگی جوکات رو تو فضای مجازی 100بار دیدم 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
یه بار تو دوران عقد، رفته بودم خونه ی همسرم، و وظیفه غذا درست کردنو به عهده گرفتم(خیر سرم) و داشتم ب ...

راستی قبلا شما یه تاپیکه دیگم بودین که عکسمو گذاشته بودم 

که شعر میگفتین 

دست به قلمتون معلومه خیلی خوبه ، نویسنده خوبی میشین شما 🌹👏🏻

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قدر اون دورانو بدون.حاضرم نصف عمرمو بدم دوباره برگردم به اون دوران .چقدر الکی خوش بودیم ما.یاد ...

آخی... چ خوب گفتی😍

من تازه ترم یکم

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
2731
من اموزشگاه داشتم امار میگرفتم غذا سفارش بدم برا همکارام گفتن به اقای فلانی هم پیام بده (بیرون بود ...

😂😂😂😂 پاچیدم

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
بیچاره مرده سرخ سرخ شده بود دیگه هی میگفت خانوم برو یه ساعت دیگه میام و فرار کرد🤣🤣😁

واااااااای

یبارم خالم تو مراسم تدفین وقتی داشتیم خدافظی میکردیم بجای تسلیت میگم گفت تبریک میگم😂😂😂😂

هی وای😂😧

هی وای😂😧

فک کن حالا اونا داشتن خودشونو میکشتن یهو خالم گفت تبریک میگم 

همه 😳😱😨😒 اینجوری نگاش میکردن😂😂😂😂

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
اره بابا تازه اقاهه باهام دوست شد.هروقت میرفتم انتخاب واحد اول منو میکرد بعد بقیه رو🤣🤣🤣

😨😨😨😨

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
همین مادربزرگ کذایی😅 دعوتمون کرد شام  منم مثلا تازه عروس 😎حاضرواماده رفتیم تا رسیدیم دیدم ه ...

لبخند مکش مرگ ما ینی چی؟