2733
2739

....

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من داشتم میخوندم چجوری باهوو کنار اومدی

بزور اون خیلی اروم ولی من همیشه مثل اتیش میمونم اگر باهم دعوا کنیم اون میشین با دخترش کل میزن دست میزن من بجاش بخدا فقط گریه میکنم

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 
چرا نداره بخاطر موضوع تاپبکت

اها مگه چیش برد

بزور اون خیلی اروم ولی من همیشه مثل اتیش میمونم اگر باهم دعوا کنیم اون میشین با دخترش کل میزن دست می ...

جدامیشدی خب

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
2740
جدامیشدی خب

راضی نمیشد خیلی تلاش مردم دربار هم قرص خوردم نشد که بمیرم ما عرب واسه خودمون رسم داریم مخصون اونی که پدر نداره نباید طلاقش بدنن

چرازن دوم گرفت

به خاطر بچه چون بچه دار نمیشدم

راضی نمیشد خیلی تلاش مردم دربار هم قرص خوردم نشد که بمیرم ما عرب واسه خودمون رسم داریم مخصون اونی که ...

یاخدا چه سخت

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو