2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می گن همون اول که تست مثبت شد میشه یه کارایی کرد ولی بعضی دکترا قبول می کنن ...من ترسیدم نرفتم دنبال ...

نکنین توروخداااا

خب چرا قبلش کارایی نمیکنین ک پسر شه

گناه داره تو حاملگییییی بده

نفسم هایلین💜
2742
می گن همون اول که تست مثبت شد میشه یه کارایی کرد ولی بعضی دکترا قبول می کنن ...من ترسیدم نرفتم دنبال ...

همشون برانینی ضرره .قبل حاملگی میشه یه کارایی کرد اماکلا خدا هرچی بخواداونومیده

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

من خودم عاشق دخترم و تا ۹ ماهگی بخدا میگفتن دختره  تو سه ماهگی یه سونو رفتم میگفتن احتمال ۲۰ درصد پسر باشه دیگه تو  بقیه ماها یه درصد هم احتمال ندادن وتمام  وسایلشو صورتی گرفتم  لباس تخت همه چی     تو اتاق عمل  ک      بی حسم کرذن خوب میشنوی  صدا هارو  بچه رو دراوردن گفتن پسره  وایییییی   معجزه ست بخدا راس میگم من همونجا حالم بد شد اینقد گریه میکردم همه فامیلا تعجب    دسته دسته میومدن  گفتن مگه میشه 

همه جان و دل من مادرم 
ببحید خب چیکار کنم😶توبودی ب حرف دکتر اعتماد میکردی دیگ؟

بخاطریه جنسیت همش میری سونوگلم .خداروشکر که همه چی نینیت سالمه مهم اول اونه .سونوگرافی ضرره زیادیش

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2740
من ۱۳ هفتگی تو سونو ان تی گفت پسره و درست بود

درسته عزیزم مرسی

میگن بگن پسر کم پیش میاد اشتباه شه شاید۱٪اما دختر احتمالش بیشتره چون ممکنه اندامش کوچیک باشه تشخیص داده نشه و یا دیرتر رشد کنه

نفسم هایلین💜
2706