2737
2739
قبلاً گذاشتم نه چون از اینستا. ارایشگاهم برداشته بودم

اها 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خانمهای زرنگ پروفایل اسی چی بود چه عکسی گذاشت که لورفت من ندیدم🙄🙄🙄🙄🙄🙄😥

عکس یه دختر زشت با چشمای وزغی😊😊

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر سریع عکس عوض کرد،چ سریعم تاییدشد عکسش😂😂😂لعنتی خودتو دوست داشته باش مگه چقدر زشتی هی ازدیگ ...

این عکسش قبلا تایید شده بود فقط چنجش کرد

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
شات فزستادن برات

ببخشید من نمی‌دونم منظور از شات چیه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2728
یه عکس نتی گذاشت برای عقدش بعد عکس پروفایلشم یه دختری بود که میگف خودمم گفتیم عکس پروفایلت و عقدت ...

دستش دردنکن دم شماهاگرم مچ سریع میگیرین😚😚😚😚😚

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
2740
شاید قبلا عکسشو عوض کرده بود بدبخت الان تایید شده 

بدبخت😑😑😑تاگفتن عکس عقدوپروفایلت ک میگی جفتش خودتی سریع ی عکسی گذاشت ک قیافش معلوم نیست اتفاقی!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
واقعاکه حالاچرانیستش

گذاشت فرار‌کرد چون دوستان فهمیدن عکسا نتیه

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
اسکرین شات عکس از صفحه

نه خودم از صفحه عکس گرفتم الان برات میفرستم

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
بدبخت😑😑😑تاگفتن عکس عقدوپروفایلت ک میگی جفتش خودتی سریع ی عکسی گذاشت ک قیافش معلوم نیست اتفاقی!!

من ک خیلی وارد نیستم گفتم شاید اینجوری بوده

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2706