2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخام از خودم رونمایی کنم😅

بزار 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

به نظر من که خوشتیپی به هیکل ربط داره هوش هیکل باشی هرچی بپوشی بهت میاد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2740
مقنعه با این مانتو و ست اصلا بهم نمیان عزیزم ببخشید جسارت کردما فقط نظرمو گفتم ❤️

عزیزم ست خاصی نیست کیف و کفش ورنی که کاملا اسپرت و شلوار جین و زیرش یه سویشرت ریز بافته که زیپ خورده و رویه هم یه بافت کاملا اسپرته نظرتون محترمه ولی اینجا قرار نیست از کسی انتقاد بشه هرکسی تیپی که دوس داره رو میزنه و اینجا تایپیک عکس بود گلم ضمن اینکه خودم گفتم هیچ ادعایی ندارم و واسه فان عکس گذاشتم مقنعه هم چون دانشگاه هستم اون تیپ اسپرت زیرش چون تربیت بدنی داشتم و به طور کلی بازهم اگر پیش بیاد من همین تیپو میزنم چون چیزی مغایرت نداره جسارت نباشه عزیزه دلم ولی نظرسنجی فرش قرمز نیست که

عزیزم ست خاصی نیست کیف و کفش ورنی که کاملا اسپرت و شلوار جین و زیرش یه سویشرت ریز بافته که زیپ خورده ...

من فقط نظرمو گفتم فک نمیکردم ناراحت بشین قبلشم عذر خواهی کردم😯😯

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

منم‌ عرض کردم ادعایی ندارم و نظر نخواستم تو این طور مواقع اگه نظرت مثبت بود مطرح کن اگه نه هم چیزی نگی بهتره چون نظرسنجی نیست من خودم یه خانومی مانتو گذاشته

بود نوشته به نظرتون قشنگه خیلی مستقیم گفتم نه حالا ایشون نظر خواسته بودن خودشون و من یادم نیست کدوم کاربر بود ولی پیداش کنم حتما ازش عذر خواهی میکنم ضمن اینکه من نظره کسیو نخواستم قصدمم فقط عکس گذاشتن بود

ناراحت نشدم فقط تو بعضی مسایل نظره کسی که نمیشناسم واسم مهم نیست البته جسارت نباشه ها به قول خودتون

بعد ايديتو برام بفرست دوباره ندارم خيلياتونوج

چی برا اینا گذاشتی که من ندیدم...فورا برا منم بذار😬😬😬😠😡

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2706