2737
2739
عنوان

کیا با جنین فرش (تازه )باردار شدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17856 بازدید | 196 پست
والا برا من 8 میل مونده از سپتومم باید عمل کنم این ماه

کی گفته باید عمل کنی ؟ آصف؟ چون این مقدارو از عمدا میذارن بمونه بیشتر از این بخوان تراش بدن رحم سوراخ میشه دور از جون 

من چون آندومتریوز پیشرفته بودم و امکان عود هست برا همین دکترم اصرار داره به حاملگی 

خدایا خودت مواظبش باش
کی گفته باید عمل کنی ؟ آصف؟ چون این مقدارو از عمدا میذارن بمونه بیشتر از این بخوان تراش بدن رحم سورا ...

والا دکتر اصف تا دید عکس رنگیمو گفت تا 6ماه اگر باردار نشدی بیا 

دکتر زنانمم گفت امکانش هست لانه گزینی انجام نشه 

چیکار کنم بنظرت

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من با جنین فرش و همون بار اول باردار شدم. ۶ تا تخمک داشتم و فقط یک جنین تشکیل شد. ان شاءالله شما هم ...

خوش بحالت عزیزم برا من منفی شد 

8تا تخمک داشتم 5تا جنین شد دوتا انتقال دادن منفی شد الان 3تا مونده برام

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
پانکچر چیه؟ دردناکه؟

عمل تخمک کشی 

خیلی کمه دردش قابل تحمل و تحت بیهوشی

خوش بحالت عزیزم برا من منفی شد  8تا تخمک داشتم 5تا جنین شد دوتا انتقال دادن منفی شد الان 3تا م ...

ان شاءالله با همین ۳ تا باردار میشی. من کلا خییییلی سختی کشیدم تو زندگی. توی تاپیک هام خاطره بارداری ام بعد از ۷ سال انتظار هست.دوست داشتی بخون 

2738
سلام قربونت نه انتقالم منفی شد الان 3تا جنین دارم که دکترم گفت هم خراش اندو میدم و پی ار پی میکنم بع ...

سلام عزیزم خراش اندومتر یک ماه قبل انتقال انجام میدن یا همون ماه انتقال 

منم یه انتقال منفی دارم ماه آینده میخوام برا بار دوم انتقال بدم

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
ان شاءالله با همین ۳ تا باردار میشی. من کلا خییییلی سختی کشیدم تو زندگی. توی تاپیک هام خاطره بارداری ...

رفتم یه سر زدم منم الان 6ساله نابارورم 

هر عملی بگی کردم 

احساس میکنم رحمم زخمه 

هنوزم درد دارم

خداروشکر به خواستت رسیدی الهی شکر عزیزم

من آدم کم طاقتی نیستم اما هنوزم درد دارم گلاب به روت میرم دستشویی بعدش شدید درد دارم الان پرونده مو ...

عزیزم منم لاپارا کردم خیلی درد داره میفهمت تا میتونی کار نکن اروم راه برو غذاهای ملین بخور بخیه ها رو زیاد پانسمان نکن بزار هوا بخورن

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام عزیزم خراش اندومتر یک ماه قبل انتقال انجام میدن یا همون ماه انتقال  منم یه انتقال منفی دا ...

دکتر گفت ماه قبل انتقال برات خراش میدم

منم یه منفی داشتم ولی نظر دکترم بود این انتقال با خراش باشه

از دکترت مشاوره بگیر. ببین چی میگه. شنیدم بعضی از مراکز خودشون یه مدتی جنین رو فریز میکنن تا بهتر نت ...

سلام عزیزم .شما با آی یو آی  باردار شدین،..آخه همسرم شرایطش مثل همسر شماست ..ممنونم که جوابمو میدین💚💚💚

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706