2752
2734
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32711 بازدید | 451 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرما خوردم از نوع خرکیش،استامینیفن خوردم،هر وقت قرص استامینیفن میخورم گیج میشم و خوابم میگیره

باشه

خدا شفات بده😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
بسیار سپاسگذارم

چرا سپاسگذاری؟😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
یه پسری توی دانشگاه منو میخواست  مامانشو برداشت آورد دانشگاه  درسته جوابم منفی بود ولی ب ...

من که مامانم بفهمه حکم اعداممو صادر می کنه😂😂😂😂

تو خونواده مون میگن حق نداری مزاحم دخترای مردم بشی😂😂😂😂

۲۰ سالته😒😂😂

من فکر کردم خیلی خر خون بودی البته ببخشید 😂😂😂😂

گفتم شاید ۲۵ سالت باشه پس قطع امید کردم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
تکیه کلام مهندس رضا

مهندس چه معروفه ،همه میشناسنش!

فیلم زیاد میبینی؟😒برادر من دختر مردم نمیشه که فقط خودت بخواد خانواده پول شغل و ... هم مهم در انتخاب ...

والا خوب یا بد کسی رو میخوام اگه بعد ورشکست شدم بخاطر پول نره زن یکی دیگ بشه

2706