2737
2734
عنوان

وسایل برقی جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 2333 بازدید | 269 پست
اسی همه اش بهترین پلو پزو سبزی خردکن به دردت نخوره زیاد کافیه دیگه زیادم هس کم نیس 

زیاده؟؟؟😪

پ عزاب وجدان بگیرم ک خرج گزاشتم رودوش بابام🙄😂

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
اصلیاموندن پس  منم پلوپزم کیک پزوهواپزو آرام پزم هست گلم

نخر بابا به کارت نمیاد من فقط اتو چرخ گوشت توستر چی پاس همزن برقی آبمیوه گیری خریدم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من  خیلی دیدم این مدلی درس میکنن و کسی برقی نمیزاره همه دکوری میزارن

میدونم عزیزمم اون جای دکوریا از اینی ک برای من درست کرده خیلی کوچیکتره

اینو خیلی بزرگ درست کرده

انگار دکوری هم بذارم خیلی ضایع میشه چون جاش خیلی بزرگه شاید تو عکس زیاد دیده نشه

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
2731
2738
من خیاطی بلدم چرخ برام ضروری تره واس یه روبالشی دوختن میخوای پول بدی ؟؟؟

سرخ کن اصلا نگیر به صرفه نیست برا یه سیب زمینی سرخ کردن باید یه لیتر روغن بریزی ماشین کوفته ساز اینام نگیر اینا بی استفاده ست 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
عزیزم میشه تو ساندویچ ساز بجز نون تست دیگ چی درست کرد من دارم ولب اصلا استفاده نکردم

اگه صفحه گریل داشته باشه میتونی از سبزیجات گریل شده استفاده کنی یا برا همبرگر و..بزن تو نت ترفندهای استفاده از ساندویچ ساز گلم

اره همش میگه بگیر بگیر ولی من نمیخام بدم میاد از شلوغی بجاش گفتم مبلمو گرون بخره

اسنک پز هم بخر به کار میاد 

هم میشه کیک درست کنی هم اسنک

دیگه بقیه چیزا اضافس

هیچی از هیچکس بعید نیست

پلوپز و چای ساز و سماور و بعضا چرخ گوشت از خریدهایی که هیچ وقت معمولا ازشون استفاده نمیشه.من اینارو نخریدم ولی چرخ گوشت خریدم که یک بارم استفاده نکردم.ولی عوضش آبمیوه گیری گرفتم ساندویچ ساز و آون تستر و یه غذاساز مولینکس که خردکن داره و رنده و همزن و مخلوط کن مدل fp733 اگه اشتباه نکنم که واقعا همشون عالی هستن و هر روز به کارم میان.آسیاب هم یه دونه مامانم قدیمی داشت بهم داد.من کلا بیشتر چیزامو شوهرم خرید تا وقت ازدواج واسه جهاز موند همین چیزایی که گفتم.همه وسایل رو خریده بود فرش و مبل و یخچال و ماشین لباسشویی و ...

بنظرم هر چی جهاز ساده تر باشه ارزش دختر بالاتره..این چه پیشنهاداییه که میدید فلان چیزو بگیر به چشم بیاد.میخواستم هزار سال نیاد.مگه داریم میفروشیم خودمونو؟اگه مرد تونسته بود خونه بخره دخترم در حد توانش ۴تا وسیله ضروری میبره.وگرنه خودشو آورده پایین.من ازین کارا متنفرم شخصا.علی الخصوص جهاز بینون.خودم کلا هیچ کدوم ازین کارارو نکردم جهازبینون و پاتختی و خرید عروسی و اه اه اه کسر شانم میشد این همه چیزی دارم گردنمو کج کنم برم ۴تا شرت برام بخرن با هزارتا حرف.خداروشکر خانواده همسرم هم کلا عروس اولم تو باغ هیچی نبودن که گیر بدن

زیاده؟؟؟😪 پ عزاب وجدان بگیرم ک خرج گزاشتم رودوش بابام🙄😂

اره اون دوتایی که گفتم من دارم استفاده نمیکنم من وسایل برقیام ابمیوه گیر ۳ کاره ماشین کوفته جاروبرقی سبزی خردکن پلو پز۳ کار به خدا هیچ کدومش لازم نیس اب میوه روبیرون می خوری سبزی رومیدی بیرون خردمیکنن قشنگتر میشه پلوپزم بزرگ برا۱۲ نفرکه بلدنیستم زودپزم تا الان استفاده نکردم زندگی هرچه ساده تربهتر.توتعجبم میگن تخم مرغ اب پز واینا من یه قابلمه کهنه دارم تخم مرغ رومیندازم تو نایلون میندازم توش میپزه چه کاریه 😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
نخر بابا به کارت نمیاد من فقط اتو چرخ گوشت توستر چی پاس همزن برقی آبمیوه گیری خریدم

قصد خرید ندارم😅

تستر دوست دارم ولی چون فرم ندارم 

اطوبخار گرفتی یاپرس؟

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
زیاد نخریدم ؟😂

کافیه مبارکت باشه اینم از سرشون زیاده

2706