2733
2734

منکه همسرم لالاست خودمم دارم گریه میکنم هروقت اسم زلزله میاد بدحال میشم نیز باردار بودم پارسال که اومد کلا هربار میاد من تا چندروز بدحالم

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا من دلم درد میکنه 😢خیییلی 

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

من كه نزديك دو سال بود،بعد از بدنیا اومدن بچه ام،رابطه ام شاید یکی دو بار بود.خیلی نا امید شده بودم و از رابطه میترسیدم،ولی امشب بعد از اون همه وقت بلاخره رابطه داشتم،و خوشحالم که بلاخره تونستم بعد مدتها دل همسرم و بدست بیارم  

من😑ولی خوابه کفاثت بیدارنمیشه

منم🙈 ولی پیشم نیس ، پیش هم بودنی هر کدوم بخوایم همو بیدار میکنیم ، یه روز شیش صب داش ور میرفت بیدار شدم گفتم من الان زنت نیستم الان جوجوتم شب بهیر چیزی نگف خوابید😐  زشته با جوجو اینکارا

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منم🙈 ولی پیشم نیس ، پیش هم بودنی هر کدوم بخوایم همو بیدار میکنیم ، یه روز شیش صب داش ور میرفت بیدار ...

خخخخ 

اون میدونه امشب نمیشه بیدارنمیشه کلک دادشش خونه ماتوحال خوابه ماتواتاق خودمونیم نمیشه که خخخ😂😂

الکی بگو ترسیدی بیاد بیرون باهم برین یه وری بلاخره مکان پیدا میشه😅🙈

کجا بریم اخه ، ما بیشتر موقعه ها خونه اونا انجام میدیم چون چند تا اتاق دارن الان نصفه شبی بده بیاد دنبالم همه میفهمن من کرم میریزم😐

2706