2737
2739
کجا بریم اخه ، ما بیشتر موقعه ها خونه اونا انجام میدیم چون چند تا اتاق دارن الان نصفه شبی بده بیاد د ...

پس نصف شبی وسط زلزله کرماتو جمع کن نذار بریزه اون بنده خداهم الان خوابه😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كه نزديك دو سال بود،بعد از بدنیا اومدن بچه ام،رابطه ام شاید یکی دو بار بود.خیلی نا امید شده بودم ...

عزیزم چرا نداشتین؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2731

پارسال یه عکس تو گوگل دیدم فکر کنم ژاپن بود.زلزله اومده بود بعد بعضیها لخت زده بودن بیرون 😅😅😅 زن و شوهر فقط یه پتو دورشون بود

اینم از عوارض زلزله ست😅

تا چند شب بعدش هم آسایش ندارید😅

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2740