2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخاطرلتروزول وکلومیفن ضعیف بود؟؟اگه گورتاژنکردی دوسه ماه دیگه.اگه گورتاژی ۶ماه

بله متاسفانه.این داروها دراکثر مواقع تخمک بی کیفیت بوجود میارن و یا نطفه هیی که تشکیل بشه ضعیفه

کورتاژ نکردم ولی دوماه خونریزی و لکه بینی سیاه داشتم

سونو اصلا ندیدش گفت هنوز تشکیل نشده 

بتام تا یک هفته پیش کم کم میومد پایین که بعد از دوماه یک هفته پیش صفر شد 

بله متاسفانه.این داروها دراکثر مواقع تخمک بی کیفیت بوجود میارن و یا نطفه هیی که تشکیل بشه ضعیفه کور ...

خوب میتونی یکماه دیگه باردارشی زودم میگیره من این بلاسرم اومده. منم لتروزول وکلومیفن ۳بارخوردم وسقط شده دلیلشم دکترگفت تخمک بی کیفیته من پلی کیستم شمام پلی کیستین؟

2740
خوب میتونی یکماه دیگه باردارشی زودم میگیره من این بلاسرم اومده. منم لتروزول وکلومیفن ۳بارخوردم وسقط ...

بله عزبزم پلی کیستیکم

یعنی واقعا اقدام کنم زود میگیره؟

بله عزبزم پلی کیستیکم یعنی واقعا اقدام کنم زود میگیره؟

اره بدسقط زودمیگیره .ولی عزیزم دکترمن یکی ازدکترای خوبه تهرانه من ابن سینامیرم کلینیک سقط مکرره گفت بخاطرپلی کیست تخمک بی کیفیت تولیدمیشه

2 هفتگی؟

چطور تشخیص دادی بارداری توی 2 هفتگی؟

من یه ماه اقدام کردم تا 45  روز پریود نشدم 

بعد پریودم   عادی اومد 7 روز بود و تمام 

بعد از 2 روز تا دو هفته لکه بینی داشتم الان 8 روزه مدام خون زیاد و لخته دارم

رفتم سونو گفت ممکنه بعردعر باشی برو تست بده

آخه با اینهمه لخته و خونریزی چطور ممکنه باردار باشم

اره بدسقط زودمیگیره .ولی عزیزم دکترمن یکی ازدکترای خوبه تهرانه من ابن سینامیرم کلینیک سقط مکرره گفت ...

خیلی روزهای سختی رو گذروندم

بنطرتون ماه بعد اقدام‌کنم خوبه؟

۲ شهریور سقط داشتم

اره بدسقط زودمیگیره .ولی عزیزم دکترمن یکی ازدکترای خوبه تهرانه من ابن سینامیرم کلینیک سقط مکرره گفت ...

میشه بگید علائم تخمدان پلی کیستیک چیه؟؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2 هفتگی؟ چطور تشخیص دادی بارداری توی 2 هفتگی؟ من یه ماه اقدام کردم تا 45  روز پریود نشدم  ...

من پریود شدم دیدم قطع نمیشه تا ده روز 

و خونریزی هم سیاه بود !دکتر تست بتا داد برام

که دیدیم بله مثبته متاسفانه

و این شد که مشخص کردن سقط بوده