2733
2739
چه داروی گیاهی ؟

عسل باگردوآسیاب کردم خودموهمسرم صبحونه میخوریم یه قطرییم هست اگه اشتبانکنم اسمش فراسیونه میگن برای پلی کیست عالیه تونتم سرچ کن . الان تاوقتی باردارمیشی صبح وشب یه لیوان شیر بادارچین وعسل بازرده تخم مرغ قاطی کن ولرم بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پریود شدم دیدم قطع نمیشه تا ده روز  و خونریزی هم سیاه بود !دکتر تست بتا داد برام که دیدیم ...

منم الان تقریبا میشه گفت 28 روزه خونریزی دارم 

یعنی منم ممکنه سقط باشه؟ آخه بی بی چندبار زدم منفی بود قبل پریودم 

چون تا 45 روزم پریود نشدم

2740
منم الان تقریبا میشه گفت 28 روزه خونریزی دارم  یعنی منم ممکنه سقط باشه؟ آخه بی بی چندبار زدم م ...

نه عزبزم حتما فقط سقط نیست که باعث خونریزی میشه

برو دکتر شاید هورمونهات بهم ریخته 

میشه بگید علائم تخمدان پلی کیستیک چیه؟؟

روبش موید زائد درچانه و صورت

چاقی بی دلیل 

دیر باردار شدن بخاطر اینکه تخمک باکیفیت نداری

و.....

برو دکتر بت سونو مشخص میشه اگه پلی کیستیک باشی تخمدانهات پر از کیستها یا همون فولیکولهای ریزی هست که رشد نمیکنن

نه عزبزم حتما فقط سقط نیست که باعث خونریزی میشه برو دکتر شاید هورمونهات بهم ریخته 

والا گفتم اول سونو بدم بعد،ببرم پیش دکتر که امروز تعطیل بود ان شاالله شنبه

سونوگرافی که انجام دادم گفتن حتنا تست بارداری بده چون اندونترت ضخامتش زیاده ممکنه باردار باشی ازین متعجبم

روبش موید زائد درچانه و صورت چاقی بی دلیل  دیر باردار شدن بخاطر اینکه تخمک باکیفیت نداری و.. ...

اینا رو ندارم

دکتر رفتم سونو شدم قبل بارداریم گفت تخمدان هات نرمالن

ازمایش amhهم دادم نرمال بود

تو اولین ماه اقدامم باردار شدم ولی تو ۵هفتگی رشدش متوقف شد و پریروز سقطش کردم

میترسیدم شاید عامل سقط پلی کیستیک بودن باشه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
راستی استارتر شکمت سرده؟

از کجا باید بفهمیم شکممون سرده یا چی؟

من تازه سقط کردم

میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم اگه خدا بخواد باز اینطوری نشم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷