2733
2739

وای. پسرم دو سالشه. همش دغذغه اينو داره که يه وقت خونه تمیز نمونه. همش داره يه جور بهم میریزد. غذا که بهش ميدم باید بريزه رو زمین بعد از روی زمین جمع کنه بخوره. نمی تونم یادش بدم که این کار نکنه. خسته شدم. لج هم میکنه بهش ميگم جمع کنه. 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

زیر پاش یه چیز تمیز بنداز که دغدغه نداشته باشی وقتی چیزی میریزه زمین میخوره مریض بشه

بعدم از کوچیکی باید زیر پاش مینداختی یه حای مخصوصم میذاشتی تاکید میکردی فقط اینحا بشینه،برای دخترم این کارو کردم،خودش منتظر میمونخ تا زیر پاش یه چیزی پهن کنم

الان طبیعیه بچه هیچ پیش زمینه ای تو ذهنش نیست که خونه باید تمیز باشه یا لباسم باید تمیز باشه الکی خودتو خسته نکن یکم بزرگتر شد با بازی کمکش کن با هم جمع و جور کنین اصلا دعوا یا لجش ننداز که تا آخر عمرش شلخته میمونه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ی منم ۲سالشه....

بچه ها همه همینجورن...خونه رو زیر و رو میکنن و چاره ای نیست باید کناراومد...

کتاب من دیگرما رو بگیربخون...درمورد تربیت فرزند هست و نگرشت رو در مورد بچت تغییرمیده کتاب فوق العاده ایه...عنوان کتاب ابنه فرزندان ما از ما جدا نیستن آن ها خود ما هستن اما در اندازه ی کوچک تر...

ما با دعوا کردنشون که چرا ریخت و پاش میکنن اعتماد به نفسوشونو ازبین میبریم و نمیذاریم انرژیشون تخلیه بشه

عزیزم بچه س باید بریزه اگه هی نکن نکن بهش بگی اعتماد به نفسش را می کشی....یک روانشناس معروف گفته اگر در خانه ای وارد شدید ودیدید که با وجود بچه کوچک در ان خانه خانه مرتب وتمیز است بدانید در ان خانه دیکتاتوری حاکم است.

2706