2733
2739
عنوان

بچه ها دیشب کلی حرف بین منو شوهرم زده شد منم گفتم از اسفند تا حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 77 پست
شاید برم فقط برای پسرم خرید کنیم.

لج نکن بذار بفهمه توام نیاز داری 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
الوچه جان چند جا حرفایی زدی خیلی به دلم نشسته.خیلی مهربونی..عکس خودته پروفایلت؟

عزیز دلمی شمااا مرسی😘اره عزیزم عکس خودمه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیده. خودمو برای ۲۰۰ تومن پول خار و خفیف کنم؟

عزیز دلم خوار و خفیف چیه اون آدم در برابر همسرش مسئوله اگه چیزی ازش بخوای فقط حقت رو خواستی داری برای اون زندگی زحمت میکشی داری از فرزندی که برای اون هم هست از جون مایه میذاری

این کارا حفظ غرور نیست 

ظلمه به خودت 

حقتو نگیری که بیشتر حقیر میشی 

بذار بچت ازت مقاومت رو یاد بگیره گرفتن حق رو یاد بگیره نه مظلومیت رو نه مورد ظلم واقع شدنت رو

چقد تو مظلومی آخه دختر خوب 

تو داری وظایفت رو تو اون خونه به بهترین نحو انجام میدی 

نباید مزدت رو دریافت کنی؟؟ تو که چیز زیادی ازش نمیخوای 😥😞

قربونت برم.معلومه خیلی مهربونی😍😘

مهربونی از خودته دختر گل❤❤❤

اینو جدی میگم آدم تا خودش خوب و مهربون نباشه نمیتونه به دیگران دید مثبت داشته باشه.

2738
مهربونی از خودته دختر گل❤❤❤ اینو جدی میگم آدم تا خودش خوب و مهربون نباشه نمیتونه به دیگران دید مثبت ...

مرسی عزیزم..منم درحدتوان سعی میکنم به دیگران مهرورزی کنم.حال دلمونو خوب میکنه😍😍😍😍😊

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
من درکت میکنم. وای که عجب صبری داری. خوش به حالت. به صبرت غبطه میخورم

وقتی دیدگاهت رو تغییر بدی صبرت هم تغییر میکنه

با خودم گفتم تا دامادی پسرهام صبر میکنم فردای عروسی پسر کوچیکه درخواست طلاق میدم خودم ک از پس خودم بر میام ببینم اون بدون من میخواد چ کار کنه اون موقع دیگه انقدر پیر شده ک هیچ کس نگاش هم نمیکنه ولی اگه الان جداشیم خاطرخواه زیاد داره

از خدا خواستم ب خاطر صبرم زندگیم رو بهتر کنه

چند وقتیه ک با وزیر جنگ قطع ارتباط کردیم هر چند قدرت این رو داره ک با ی تلفن چند دقیقه ای کل هفته ی ما رو خراب کنه ولی الحمدلله اوضاع خیلی بهتر از قبل شده

عزیز دلم خوار و خفیف چیه اون آدم در برابر همسرش مسئوله اگه چیزی ازش بخوای فقط حقت رو خواستی داری برا ...

وقتی هر شش ماه بگم پول بده برم آرایشگاه میگه از پولای بچه بردار. درصورتی که خودش پول داشت. این آدم به نظرت اصلاح میشه؟  دیشبم اگه با دلخوری نمیگفتم بازم پشت گوش مینداخت.

اون وقت هر ماه داره ۵۰۰ خرج ماشینش میکنه

و قتی هر شش ماه بگم پول بده برم آرایشگاه میگه از پولای بچه بردار. درصورتی که خودش پول داشت. این آدم ...

عزیزم از پولای بچه بردار 

بعدم بگو بچه پول نداره بده خودت گفتی از پولای بچه بردار دلش برا تو نسوزه برا بچش که میسوزه 

مگه چه خرجی داره ماشین ماهی پونصد اخه

وقتی دیدگاهت رو تغییر بدی صبرت هم تغییر میکنه با خودم گفتم تا دامادی پسرهام صبر میکنم فردای عروسی پ ...

برات از خدا موفقیت روز افزون و عشق تمام و کمال فرزندانت به تو و خوشبختی و حال خوب میخوام. الهی به همشون برسی

عزیزم از پولای بچه بردار  بعدم بگو بچه پول نداره بده خودت گفتی از پولای بچه بردار دلش برا تو ن ...

چی بگم آخه؟

حالا ماشینمون پرایده ها. سال ۹۵ خریدیم الآن هنوز مثل ماشین صفره.

بهش گفتم اگه از منم اینطوری مراقبت میکردی نسبت به روز عقدمون خوشگلی و خوش هیکلی مو داشتم هنوز