2733
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

234 بازدید | 21 پست

بچه ها شوهرم چندسال پیش بشدت معتاد شرط بندی پیش بینی فوتبال شده بود، کلی پولم هدر میداد، منم خیلی بدم میومد بعد گلی جنگ دعوا گذاشت کنار

حالا دوباره چند روزه احساس میکنم درگیرش شده

اخه اون روز صبح ک بیدار شدم میبینم نصف شب ب من پیام اشتباعی داده 

"ی بازی یک یک یه بازی سه یک شد،بازم خوبه"

این متن اس بود

الانم ک پشت سرش نشستم میبینم تو سایت شرط بندیه

خیلی ناراحتم،ب نظر من اون پول درست نیست

شما بودین ناراحت میشدین؟

چیزی هم بگ

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

خدا لعنت کنه دوست بدو

واقعا دوست ناباب، از دوستاش متنفرم خیلی درب داغونن از همه لحاظ

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پولش حرامع

چیکار کنم، چیزی هم بگم دعوامون میشه، داره از من پنهون میکنه دیگه

از اينكه ببازه و پولام رو هذر بده ناراحت ميشم 

يه مقدار پرل  رو بذاره كنار واس اين كار 

بيشتر از اون برنداره

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2738
معلومه کار حرومه من بودم فکر کنم سکته میکردم 

فقط دوستاش، بیشعورا

فقطم پول میریزن دور ندیدم تا حالا کسی برده باشه😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
از اينكه ببازه و پولام رو هذر بده ناراحت ميشم  يه مقدار پرل  رو بذاره كنار واس اين كار&nb ...

اخه ی مخ اقتصادی هم نداره

شوهر من کلا توهم یهو چولدار شدن داره

همین الان تو سایته داره فوتبال میبینه😂😂🖐🖐 کار خاصی نمیکنم تفریحه دیگه...

ی حس بدی دارم ب پولش 

تمام مدت این گوشی لعنتی دستشه در حال چک کردن سایت

خدایا خودت بخاطر بچم ی جوری بزنش زمین ک دیگه خودش سمت این کار نره

میدونی ک من عاجزم و گاری از دستم بر نمیاد

2706